Już dawno nie ma osiemnastu lat, a wygląda i ubiera się lepiej niż młode dziewczyny. Zainspiruj się stylem Maye Musk

Julita Buczek
07.11.2016 09:30
styl siedemdziesięciolatki

styl siedemdziesięciolatki (styl siedemdziesięciolatki)

Niejedna nastolatka nie odważyłaby się na takie połączenia. Zobaczcie zestawy inspirowane 68-letnią top modelką Maye Musk.

Maye Musk zdecydowanie należy do grona kobiet, które starzeją się z godnością. Nie inwestuje w zabiegi medycyny estetycznej czy sztuczne wspomagacze. Stawia głównie na zdrowe odżywianie i sport. Z wykształcenia jest dietetykiem, dlatego dbanie o linię wychodzi jej śpiewająco. W młodości zaczęła karierę modelki, jednak to na emeryturze udało jej się zyskać rozgłos.

Fokus na biżuterię

Klasyczna mała czarna , którą każda z nas ma w swojej szafie sprawdzi się na co dzień, jeśli dodamy do niej kolorową kamizelkę. Duże kolczyki i naszyjnik będą świetnie wyglądać na niejednej imprezie, ale również sprawdzą się podczas codziennych obowiązków. Klasyczne szpilki i złota kopertówka to coś, z czym nie powinnaś się rozstawać podczas bardziej uroczystych wyjść.

telegraph.co.uk, czarna sukienka, szpilki, kolorowa kamizelka, kolaż Followtelegraph.co.uk, czarna sukienka, szpilki, kolorowa kamizelka, kolaż Follow telegraph.co.uk, czarna sukienka, szpilki, kolorowa kamizelka, kolaż Follow telegraph.co.uk, czarna sukienka, szpilki, kolorowa kamizelka, kolaż Follow

Basic rządzi

Klasyka obroni się sama i tak jest również i w tym przypadku. Beżowy trencz , dopasowane dżinsy i mokasyny sprawdzą się w każdej sytuacji. Do tego biała koszula , którą możesz wpuścić w spodnie , żeby podkreślić talię. Różnokolorowa biżuteria zdecydowanie zda egzamin w tym przypadku, tak jak połączenie dwóch pierścionków.

flickr.com, biała koszula, beżowy trencz, kolaż Followflickr.com, biała koszula, beżowy trencz, kolaż Follow flickr.com, biała koszula, beżowy trencz, kolaż Follow flickr.com, biała koszula, beżowy trencz, kolaż Follow

Kolor wygrywa

Szerokie dzwony połączone z płaszczem pokrytym kratą to odważny zestaw. Jednak jeśli chcesz zostać zauważona, to bez zastanowienia powinnaś się nim zainspirować. Czerwona koszula świetnie współgra z niebieskimi dzwonami . Zielona torebka jest tutaj dodatkiem, który sprawdzi się nie tylko na ważne wyjście, ale również jako mały codzienny gadżet.

fashion.com, czerwona bluzka, płaszcz w kratę, szpilki, kolaż Followfashion.com, czerwona bluzka, płaszcz w kratę, szpilki, kolaż Follow fashion.com, czerwona bluzka, płaszcz w kratę, szpilki, kolaż Follow fashion.com, czerwona bluzka, płaszcz w kratę, szpilki, kolaż Follow

Koniecznie zobaczcie jakie inne ubrania w stylu Maye dla was wybrałam!

Więcej o: