Impreza andrzejkowa - zainspiruj się gotowymi stylizacjami

Julita Buczek
11.11.2016 09:30
zdjęcie główne

zdjęcie główne (zdjęcie główne)

Co prawda andrzejki są dopiero 29 listopada, jednak warto już teraz przemyśleć, co będziemy chciały założyć na tą magiczną noc. Jeśli idziecie na imprezę, koniecznie sprawdźcie stylizacje jakie dla was przygotowałam, a na pewno się zainspirujecie.

Andrzejki kojarzą nam się z wróżbami i przepowiedniami. Zawsze blisko tego dnia organizowane są różnego rodzaju imprezy czy spotkania w gronie znajomych. Jeśli nie wiesz, jak się ubrać na taką zabawę, zobacz gotowe stylizacje, jakie dla ciebie przygotowałam.

Czerwień i szarości

Czerwona sukienka zwróci uwagę płci przeciwnej, dobrana do niej kobaltowa torebka na pewno sprawdzi się jako drobny dodatek. W biżuterii postaw na minimalizm, aksamitny choker i drobna bransoletka na pewno się sprawdzą. Do tego zestawu powinnaś dobrać delikatny makijaż i warkocz spleciony z połowy włosów.

fot. materiały partnera, czerwona sukienka, szary płaszcz, chokerfot. materiały partnera, czerwona sukienka, szary płaszcz, choker fot. materiały partnera, czerwona sukienka, szary płaszcz, choker fot. materiały partnera, czerwona sukienka, szary płaszcz, choker

Bordo i fiolet

Bordowa sukienka z tiulowym dołem sprawdzi się nie tylko na imprezę andrzejkową, będziesz mogła ją nosić również latem. Duży naszyjnik i bransoletka z podobnym motywem na tę noc okażą się świetnymi dodatkami. Błyszczące z daleka szpilki sprawią, że nie przejdziesz niezauważona.

fot. materiały partnera, czerwony płaszcz, bordowa sukienka, srebrna biżuteriafot. materiały partnera, czerwony płaszcz, bordowa sukienka, srebrna biżuteria fot. materiały partnera, czerwony płaszcz, bordowa sukienka, srebrna biżuteria fot. materiały partnera, czerwony płaszcz, bordowa sukienka, srebrna biżuteria

Burgund w modzie

Długi, szary płaszcz sprawdzi się podczas drogi powrotnej. Dłuższa sukienka jest świetną opcją dla osób, które nie lubią pokazywać ciała. Złote szpilki i delikatny naszyjnik sprawdzą się podczas imprezy śpiewająco. Jeśli lubisz loki, a jeszcze nie robiłaś tej fryzury, powinnaś koniecznie ją wypróbować. Zrobisz ją, używając lokówki o bardzo cienkim końcu.

fot. materiały partnera, szary płaszcz, burgundowa sukienka, kominfot. materiały partnera, szary płaszcz, burgundowa sukienka, komin fot. materiały partnera, szary płaszcz, burgundowa sukienka, komin fot. materiały partnera, szary płaszcz, burgundowa sukienka, komin

Koniecznie sprawdźcie inne andrzejkowe propozycje.

Więcej o: