Odtwarzamy stylizacje z ostatniego pokazu Roberta Kupisza - Krivan

Julita Buczek
06.12.2016 09:30
kolaż Follow, moda,

kolaż Follow, moda, (kolaż Follow, moda,)

Czy nazwa pokazu brzmi znajomo? Pewnie już gdzieś słyszeliście o wysokim szczycie w Tatrach. A jeśli nie, to koniecznie zobaczcie, co zainspirowany górskimi motywami Robert Kupisz przygotował na swoim jesienno-zimowym pokazie.

Był już Wanted, Heros, Galem, Fair Play, Gangsta, Tango i Ocean, pokazy Roberta Kupisza są nie lada gratką dla wielbiciela spójnych i dopracowanych kolekcji. Ostatnio mieliśmy przyjemność obejrzeć pokaz zatytułowany Krivan, tak naprawdę Krywań to szczyt w południowo-zachodniej części Tatr. Już po samej nazwie możemy domyślać się co otrzymamy. Z pewnością w kolekcji znajdziemy nawiązanie do gór. Projektant postanowił wykorzystać kolory, które przewijały się już w jego poprzednich kolekcjach. Głównie dominują tutaj czernie, szarości i jasnoniebieskie barwy. Zabawa tradycyjnymi atrybutami przewija się tutaj bardzo często, dlatego warto zwrócić uwagę na motywy parzenicy, znajdziemy ją nie tylko wyhaftowaną na bluzach, ale również wpiętą we włosy modelek. Długie warkocze połączone z kwiatowymi wiankami sprawiają, że całość przenosi nas pod same Tatry.

W kolekcji każdy znajdzie coś dla siebie, zaczynając od zwykłych t-shirtów poprzez sportowe bluzy i wygodne spodnie z opuszczoną linią bioder, a kończąc na oversizowych futrach czy krótkich puchówkach. Na pokazie mogliśmy dostrzec również bardziej klasyczne modele ubrań, takie jak białe, luźne koszule czy czarne sukienki z błyszczącymi elementami.

fot. Michał Baranowski/AKPA, kolaż Avanti24, niebieska spódnica, szara bluzafot. Michał Baranowski/AKPA, kolaż Avanti24, niebieska spódnica, szara bluza fot. Michał Baranowski/AKPA, kolaż Avanti24, niebieska spódnica fot. Michał Baranowski/AKPA, kolaż Follow, niebieska spódnica

Naszej uwadze nie mogła umknąć cała oprawa pokazu, muzyka towarzysząca całemu wydarzeniu dobrana była perfekcyjnie, dzięki Orawie Wojciecha Kilara mogliśmy przenieść się choć na chwilę w zalesione, górskie tereny z dala od miejskiego szumu i zgiełku.

fot. Michał Baranowski/AKPA, kolaż Avanti24, biała spódnica, zielona kurtkafot. Michał Baranowski/AKPA, kolaż Avanti24, biała spódnica, zielona kurtka fot. Michał Baranowski/AKPA, kolaż Avanti24, biała spódnica, zielona kurtka fot. Michał Baranowski/AKPA, kolaż Follow, biała spódnica, zielona kurtka

Jeśli szukacie podobnych ubrań, koniecznie sprawdźcie moje propozycje.

Więcej o: