Wiecie, jak gwiazdy wyglądały na swoich balach maturalnych? Te stroje was zaskoczą!

Julita Buczek
04.01.2017 09:30
kolaż follow

kolaż follow (kolaż follow)

Specjalnie dla was wyszukałam najciekawsze stylizacje z tego typu imprez. Oceńcie sami, kto wyglądał najgorzej, a kto najlepiej.

Oglądanie starych zdjęć gwiazd zawsze poprawia nam humor... Modna na tapiry i błyszczące stroje teraz może wydawać się śmieszna, ale kiedyś był to ostatni krzyk mody. Studniówkowe kreacje tworzone były z dużej ilości błyszczących koralików, a makijaż bardzo mocno rzucał się w oczy. Jednak trzy stylizacje gwiazd z różnych dekad, które wybrałam i starałam się odtworzyć, są uniwersalne i powinny świetnie sprawdzić się na zbliżających się balach maturalnych.

Britney Spears - studniówka w latach 90.

Królowa popu postanowiła wybrać czerwoną sukienkę z błyszczącymi kryształami przy dekolcie. Warto zwrócić uwagę na fakt, że prócz błyszczącej sukienki nie ma ona więcej mieniących się dodatków. Wysoko upięte włosy zakręcone na małych wałkach sprawiły, że fryzury nie ratuje nawet przerzedzona grzywka. W 2017 roku, wybierz delikatne fale lub grube loki, które możesz zrobić używając grubej, okrągłej szczotki i suszarki.

fot. autor nieznany, kolaż Followfot. autor nieznany, kolaż Follow fot. autor nieznany, kolaż Follow fot. zimbio.com, kolaż Follow

Angelina Jolie - studniówka w latach 80.

Biała sukienka i mały bukiet z kwiatów, przywodzi nam na myśl jedno skojarzenie: ślub. Fotografia jednak nie przedstawia znanej aktorki przed powiedzeniem sakramentalnego "tak". Jest to studniówkowe zdjęcie. Oczywiście na bal maturalny możemy wybrać sukienkę w kolorze, jaki tylko zapragniemy, jednak warto jest postawić na bardziej żywy kolor albo uzupełnić jasną kreację ciekawymi dodatkami. Jolie wybrała naszyjnik z dużą ilością kamieni . Ten dodatek bez wątpienia urozmaica prostą stylizację.

fot. autor nieznany, kolaż Followfot. autor nieznany, kolaż Follow fot. autor nieznany, kolaż Follow fot. zimbio.com, kolaż Follow

Demi Lovato - studniówka w latach 00.

Czerwona długa sukienka prezentuje się naprawdę świetnie. Jeśli masz figurę Demi, powinnaś właśnie na taką postawić. Żakiet o pudełkowym kształcie sprawdzi się, kiedy nie chcesz odsłaniać za dużo ciała. Klasyczne, złote dodatki dopełniają cały look. Jeśli chodzi o fryzurę, wybierz grube loki - dzięki temu całość będzie wyglądać jak wyjęta z lat dwudziestych.

fot. autor nieznany, kolaż Followfot. autor nieznany, kolaż Follow fot. autor nieznany, kolaż Follow fot. zimbio.com, kolaż Follow

Koniecznie sprawdźcie inne propozycje studniówkowych sukienek poniżej.

Więcej o: