Wszystkie mają milion fanów, ale ich style drastycznie się różnią. Tak się ubierają polskie królowe Instagrama...

Kasia Żechowicz
07.07.2017 16:00
Królowe Instagrama - Joanna Kuchta, Deynn

Królowe Instagrama - Joanna Kuchta, Deynn (Źródło: www.instagram.com/joannakuchta / www.instagram.com/deynn)

Jedna jest słodka, druga odrobinę wyzywająca, trzecia lubi klasyczną elegancję. Jak wyglądają polskie królowe Instagrama i czym przekonały do siebie followersów?

Joanna Kuchta - 1,1 mln obserwujących

Stylizacja Joanna KuchtaStylizacja Joanna Kuchta Kolaż follow.gazeta.pl / Materiały partnerów Kolaż follow.gazeta.pl / Materiały partnerów

Joanna Kuchta to polska fotomodelka, mieszkająca w Wielkiej Brytanii. Jako pierwsza z naszych rodaczek zgromadziła na Instagramie okrągły milion obserwujących. Przygoda z social media zaczęła się, gdy w wieku 13 lat przeprowadziła się do małej miejscowości w Irlandii. Trudno było jej tam nawiązać przyjaźnie lub znaleźć wspólne pasje z rówieśnikami ze szkoły. Podczas gdy większość z nich interesowała się sportem, Joanna kochała modę i miała oryginalny styl ubierania się. Uważana za "outsiderkę", postanowiła poszukać szczęścia w sieci.

Okazało się, że Internet był pełen dziewczyn podobnych do niej. Tak zaczęło się wspólne "tweetowanie", a potem "lajkowanie" i "followowanie". Dziś Joanna Kuchta jest gwiazdą Instagrama, oprócz tego studiuje na uniwersytecie w Dublinie i zajmuje się muzyką. Jej wizerunek bazuje na stylu lat 90., jest bardzo pozytywny, czasem nawiązujący do stylu Barbie. W wywiadzie dla magazynu "Paper" przyznała, że ludzie najbardziej "hejtują" ją za nienoszenie stanika, z czego uczyniła swój znak rozpoznawczy.

Deynn - 1 mln obserwujących

Stylizacja DeynnStylizacja Deynn Kolaż follow.gazeta.pl / Materiały partnerów Kolaż follow.gazeta.pl / Materiały partnerów

Marita Surma, znana jako DEYNN, to gwiazda Instagrama, która zasłynęła przede wszystkim mocno wyrzeźbionym ciałem i burzliwą relacją ze swoim chłopakiem. DEYNN zaczynała od bloga, na którym doradzała dziewczynom jak dobrze wyglądać na "selfie". Gdy poznała ukochanego Daniela (trenera personalnego), przerzuciła się na tematykę ćwiczeń i zdrowego odżywiania.

DEYNN jest najlepszym przykładem tego, że nie trzeba tańczyć, śpiewać, ani grzeszyć urodą, aby stać się gwiazdą. W świetle mediów społecznościowych, wystarczającym powodem do zyskania popularności może być na przykład poruszający filmik, w którym prosi się o wybaczenie swojego partnera. Styl DEYNN ma dużo wspólnego ze sportem i opiera się na eksponowaniu imponująco umięśnionego ciała. Marita uwielbia garderobę w męskim stylu: kurtki moro, czapki z daszkiem czy dresowe szorty, choć w jej szafie nie brakuje również seksownych body i koronkowej bielizny.

Littlemoonster96 - 1 mln obserwujących

Stylizacja Littlemoonster96Stylizacja Littlemoonster96 Kolaż follow.gazeta.pl / Materiały partnerów Kolaż follow.gazeta.pl / Materiały partnerów

Angelika Mucha, bo to ona kryje się za pseudonimem Littlemoonster96, jest jedną z najsłynniejszych youtuberek i użytkowniczek Snapchata. Choć na Instagramie śledzi ją ponad milion użytkowników, to właśnie filmiki umieszczane na innych serwisach społecznościowych są jej najmocniejszą stroną. Na kanale Youtube można obejrzeć jej relacje z podróży (m.in. do Stanów Zjednoczonych, które uwielbia), relacje z imprez, a także porady dotyczące mody i urody.

Styl vlogerki jest raczej subtelny, zgodny z trendami i prosty. Littlemoonster96 uwielbia minispódniczki, ramoneski i obszerne swetry w stylu lat 90. Co jakiś czas na jej profilu pojawiają się także eleganckie stylizacje z markowymi ubraniami i dodatkami. Na jednej z nich Angelika ubrana jest w beżowy zestaw spodnie plus długi żakiet, a całość dopełniają supermodne klapki i różowa torebka Saint Laurent. Mimo dosyć poważnej garderoby vlogerka prezentuje się odpowiednio do swojego wieku, czego nie można powiedzieć o wielu jej koleżankach po fachu.

Więcej o:
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • munisa_luka

    0

    Możliwe, że coś w tym jest. Te blogerki zyskały sławę nie bez powodu, a że różne style? Ludzie mają różne upodobania, skoro trafiły w cel, to właśnie to się liczy. Moda młodzieżowa też jest zróżnicowana www.podpowiadamy.pl/3-najpopularniejsze-style-mody-mlodziezowych-subkultur/ a znajduje wielu różnych zwolenników.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX