Chusta z logo marki - prosty sposób na podniesienie rangi stylizacji. Wiele modeli kupisz jeszcze na przecenie!

Kasia Żechowicz
21.08.2017 17:30
Chusta - stylizacja

Chusta - stylizacja (Źródło: Eastnews / Kolaż Follow.gazeta.pl / Materiały partnerów)

Apaszki, chusty i szaliki opatrzone logo marki ponownie przeżywają swój renesans. Dzięki nim, twoja stylizacja będzie wyglądać na droższą, ale nie opróżni portfela. Wiele modeli wciąż dostaniesz na przecenie!

O ile poszczególnym dekadom XX wieku można przypisać konkretne tendencje polegające na preferowanych krojach, kolorach i markach, to XXI wiek rządzi się zupełnie innymi prawami. Podstawowym trendem i słowem-kluczem jest...miks! Polega on nie tylko na mieszaniu stylów, ale także na łączeniu ze sobą ubrań i dodatków z różnych poziomów piramidy luksusu. Logo znanej marki wciąż wywołuje wrażenie ekskluzywności, a dodatkowo w nadchodzącym sezonie manifestowanie kultowych brandów będzie wyjątkowo modne!   

Chusta Calvin Klein - elegancja w trendzie lat 80. 

Chusta Calvin Klein - stylizacjaChusta Calvin Klein - stylizacja Kolaż Follow.gazeta.pl / Materiały partnerów Kolaż Follow.gazeta.pl / Materiały partnerów

"Doprawienie" stylizacji wyszukanym szalem, torebką lub biżuterią to jeden z najlepszych sposobów na uzyskanie efektu droższego outfitu . Jednak nie wszystkie marki postrzegane są w kategorii "cool". Manifestowanie niektórych znaczków może przynieść same szkody, ale nie dotyczy to kultowego Calvina Kleina. W związku z wielkim powrotem trendów z lat 80., wraca również fascynacja dodatkami amerykańskiego projektanta . Szal ze znaczkiem "CK" perfekcyjnie wpisze się w gusta współczesnej businesswoman oraz każdej innej kobiety, która preferuje eleganckie ubrania. W typowym zestawie z ołówkową spódnicą, koszulą i żakietem, markowy szal odegra rolę stylowego dodatku, który zniweluje efekt uniformu.

Diabeł tkwi w szczegółach

Swobodnie owinięta wokół szyi chusta może zdziałać cuda. Dobrze wiedzą o tym Francuzki, które uchodzą za najbardziej stylowe kobiety świata. Na ich garderobę zazwyczaj składają się bazowe elementy ubioru takie jak spodnie cygaretki, spódnica trapezowa, koszula, kardigan i żakiet oraz cała gama gustownych dodatków: apaszek i szali oraz eleganckich torebek i biżuterii zgodnych z aktualnymi trendami .

Źródło: Eastnews / Kolaż Follow.gazeta.pl / Materiały partnerów

Chusta pełni rolę stylowego dodatku, ale także wprowadza do stylizacji modny kolor, wzór lub inny trend. Dzięki temu, wraz z nadejściem nowego sezonu nie trzeba rewolucjonizować całej szafy, a jedynie uzupełnić ją o kilka cennych akcesoriów. Tej jesieni projektanci intensywnie promują ubrania z napisami , w tym z nazwami własnych marek. Chusta wpisująca się w tę świeżą tendencję urozmaici twoje stylizacje i co ważne, nie nadwyręży budżetu.

Dodatek nie tylko na szyję

Kendall Jenner - stylizacja z apaszkąKendall Jenner - stylizacja z apaszką Źródło: Erik Pendzich/Rex/Schutterstock / Kolaż Follow.gazeta.pl / Materiały partnerów Źródło: Erik Pendzich/Rex/Schutterstock / Kolaż Follow.gazeta.pl / Materiały partnerów

Apaszkę lub chustę zawiążesz nie tylko wokół szyi, ale również przy uchwycie torebki. Dzięki temu spersonalizujesz ją tak, jak zrobiła to Kendall Jenner. U modelki chusta tworzy kolorystyczny zestaw z pozostałymi elementami, ale można dobrać ją również na zasadzie kontrastu. Zawiązywanie chustki wokół torebki to akcent kojarzący się z elegancją i damami z wyższych sfer, dlatego takim drobnym akcentem można dodać szyku całej stylizacji . Apaszki najlepiej pasują jako dodatki do kuferków i torebek na ramię. Poza aspektem dekoracyjnym, odegrają w ten sposób rolę praktyczną - gdy nagle zrobi się chłodno, z torebki przeniesiesz apaszkę na szyję.

Więcej o:
Komentarze (5)
Zaloguj się
 • Tangle Slime

  Oceniono 16 razy 16

  A ja proponuję przylepić sobie logo marki na wystylizowanym czole. To dopiero podniesie rangę całej tej wystylizowanej stylizacji.

 • licziliczi

  Oceniono 7 razy 7

  Kup apaszkę na przecenie, aby uzyskać efekt droższego ałtfitu. O ja p...lę.

 • licziliczi

  Oceniono 5 razy 5

  Za noszenie takich apaszek powinni raczej płacić jak za reklamę.

 • agawa070

  Oceniono 5 razy 5

  Prawdziwa elegancja nie świeci marką po oczach.

 • martuskaa966

  0

  Chusty mi się podobają, ale chyba jestem większą fanką szalików i kominów, takich z trochę grubszego materiału. Szczególnie w okresie jesieni/zimy są odpowiednie, bo dobrze otulają szyję. Ostatnio znalazłam bardzo ciekawy przepis na uszycie komina: przepisnaszycie.pl/jak-uszyc-komin/. Myślę, ze to fajna opcja, bo wydaję się to całkiem proste, a można zaoszczędzić parę groszy :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX