Brokat na oczach? Znamy 3 banalne sposoby, dzięki którym twój makijaż będzie błyszczeć

Brokat jest niezwykle efektowny, nawet w małych ilościach. Dlatego przygotowałyśmy 3 banalnie proste sposoby na urozmaicenie nim zwykłego makijażu.

Brokat na oczach wygląda niesamowicie, ale bywa trudny w użyciu. Osypuje się i ciężko jest się go pozbyć z twarzy. Na szczęście istnieją kosmetyki, które znacząco ułatwiają nam zabawę z makijażem. Wystarczy odrobina błyszczącego eyelinera i cały wizaż zyskuje zupełnie innego i ciekawszego charakteru.

Przygotowałyśmy dla was trzy propozycje makijażu urozmaiconego kolorowym brokatem. Dwie pierwsze możesz wykorzystać nawet w ciągu dnia, szczególnie delikatną, błyszczącą kreskę. Ostatnia to coś dla tych z nas, którzy są nieco bardziej odważni, nie boją się zabaw kosmetykami i potrzebują naprawdę mocnej dawki blasku.

Kosmetyki, które ułatwią ci eksperymenty z brokatem, to przede wszystkim eyelinery z drobinkami. Wyglądają bardzo efektownie i są niezwykle proste w obsłudze. Innym wygodnym produktem są prasowane, żelowe brokaty. Jest ich na rynku coraz więcej. Bardzo łatwo się je nakłada i rozprowadza, nie wymagają bazy i na dodatek bardzo łatwo je zmyć (zwykle wystarczy je po prostu ściągnąć wacikiem).

Kosmetyki, których użyłyśmy w filmie:

  • Eyeliner NYX Liquid Crystal Liner "Crystal Pink"
  • Prasowany brokat Glitter Injections "Pink Coral"
Więcej o: