Makijaż na Halloween? Zobacz, jak pomalować twarz w stylu Harley Quinnz "Legionu Samobójców"

Makijaże na Halloween kojarzą się ze skomplikowanymi, pełnymi sztucznej krwi wizażami, ale to wcale nie musi być prawda. Malowanie twarzy nie musi być trudne.

Kostiumy na Halloween i często inspirowane są postaciami z filmów. W tym roku, dzięki sukcesowi filmu "Legion Samobójców", jednym z popularniejszych makijaży na Halloween, będzie ten inspirowany Harley Quinn. To bardzo prosty kostium, do którego nie będziesz potrzebować żadnej maski, ani skomplikowanych akcesoriów. Spodziewamy się, że na tegorocznych imprezach, zobaczymy wiele halloweenowych makijaży dziewczyny Jokera.

Nic w tym dziwnego. To naprawdę świetny makijaż na Halloween i na dodatek bardzo, bardzo łatwy do zrobienia. Każda dziewczyna będzie w stanie wykonać tego rodzaju wizaż. Bardzo możliwe, że większość rzeczy potrzebnych do jego zrobienia, masz już w domu. Do wykonania tego makijażu na Halloween, będą ci potrzebne przede wszystkim dwa cienie: czerwony i niebieski. Aby odpowiednio odtworzyć kostium Harley Quinn, wcale nie musisz być dokładna. To doskonały makijaż na Halloween, głównie dlatego, że najlepiej wyglądać będzie wtedy, kiedy będzie rozmazany, niedopracowany i jakby "przenoszony". Najtrudniejszą częścią tego kostiumu na Halloween jest odpowiednia fryzura - blond kucyki z kolorowymi końcówkami. Możesz oczywiście kupić perukę, ale jeżeli masz z natury jasne włosy, możesz zafarbować je specjalną kredą.

Produkty wykorzystane do makijażu na Halloween:

  • Podkład Urban Decay Naked Skin
  • Rozjaśniacz do podkładu NYX Cosmetics Pro Foundation Mixer "White"
  • Puder do konturowania Inglot HD Contour Powder #505
  • Kajal YSL
  • Cienie z palety Urban Decay Electric
  • Eyeliner w pisaku Miracle Romance
  • Tusz do rzęs Rimmel Colourist
  • Szminka Maybelline Color Sensational Cream Matte "Craving Coral"

Pamiętaj, że to tylko nasze propozycje produktów. Swój makijaż na Halloween możesz wykonać swoimi ulubionymi odpowiednikami danych kosmetyków.

W galerii znajdziecie zdjęcia wszystkich produktów, które ułatwią wam szukanie ich w sklepach.

Jeżeli masz ochotę na nieco inny rodzaj kostiumu i chcesz na swój makijaż na Halloween poświęcić trochę więcej czasu i pracy, mamy też inne propozycje. Istnieje oczywiście nieskończone morze możliwości, które ogranicza twoja wyobraźnia, ale często także budżet. Z tego powodu przygotowałyśmy dwa upiorne i krwawe wersje makijażu na Halloween, które wykonasz za pomocą zwykłych chusteczek i kleju szkolnego. Do tego tylko kilka kosmetyków, które najprawdopodobniej i tak już masz lub znajdziesz w najbliższej drogerii.

Za co przebierzecie się w tym roku? Jeżeli szukacie więcej inspiracji, zobaczcie nasze zeszłoroczne, krwawe propozycje.

Makijaż na HalloweenMakijaż na Halloween Lula Beauty

Przebierasz się na Halloween?
Więcej o: