Dress for Less: mamy po 500 zł i odtwarzamy stylizacje warte kilka tysięcy. Kto lepiej? [ODC. 1: Joanna Horodyńska]

Poznajcie Dress for Less, nowy program wideo Follow.Gazeta.pl i Fashionpost.pl. W pierwszym odcinku szukamy ubrań i dodatków w stylu Joanny Horodyńskiej.

Przedstawiamy wam nowy program wideo o modzie i zakupach "Dress for Less". W każdym odcinku redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) stają przed trudnym zadaniem - stworzenia stylizacji godnej gwiazdy na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych celebrytek, polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

W pierwszym odcinku prowadzące zmierzyły się ze stylizacją Joanny Horodyńskiej z prezentacji marki Mohito. Stylistka wybrała strój ze swojej autorskiej kolekcji dla Si-Mi, łącząc w jednej stylizacji kilka najważniejszych trendów sezonu: odsłonięte ramię typu cold shoulder, galaktyczny nadruk, lakierowaną skórę... Cenę stylizacji gwiazdy podnoszą botki od Miu Miu i torebka Saint Laurent.

Jak prowadzące poradziły sobie z tym zadaniem? Z których elementów musiały zrezygnować, a które udało im się zachować? To wy wybieracie lepszą stylizację. Jeśli chcecie wyrazić swoją opinię, głosujcie w sondzie poniżej:

 

 

Która stylizacja podoba Wam się bardziej?
Więcej o: