Dress for Less: kto lepiej poradził sobie z romantyczną stylizacją gwiazdy? [ODC. 2 Olivia Palermo]

W drugim odcinku "Dress for Less" Natalia Kędra i Michalina Murawska szukają ubrań inspirowanych stylem pięknej Olivii Palermo.

Poznajcie nowy program wideo o modzie i zakupach "Dress for Less". W każdym odcinku redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) stają przed trudnym zadaniem - stworzenia stylizacji godnej gwiazdy na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych celebrytek, polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Zobacz także: Pierwszy odcinek "Dress For Less" - lakierowana skóra w stylu Joanny Horodyńskiej

W drugim odcinku programu dziewczyny mierzą się ze stylizacją Olivii Palermo. Śliczna celebrytka ma słabość do powłóczystych kreacji maxi, oczywiście od najlepszych projektantów. Ta, którą oglądamy w "Dress for Less" pochodzi z oferty domu mody ETRO i kosztowała ponad 9 tysięcy złotych. Znalezienie równie eterycznej kreacji w dobrej cenie okazało się wyzwaniem, ale redaktorki zaproponowały własną wizję jesiennej sukienki maxi połączonej z lekkimi sandałkami i smokingową kamizelką.

Zobacz także: Oto 5 ikon stylu, które ZAWSZE ubierają się tak samo

Która propozycja podoba Wam się bardziej? Obejrzyjcie wideo i głosujcie w sondzie poniżej:

Która stylizacja jest bardziej udana?
Więcej o: