Dress for Less: Jessica Mercedes w dżinsowej kurtce i kozakach za kolano. Czy uda nam się znaleźć tańsze?

W trzecim odcinku "Dress for Less" Natalia Kędra i Michalina Murawska kompletują stylizacje inspirowane strojem Jessiki Mercedes.

Do trzeciego odcinka wybrałyśmy stylizację Jessiki Mercedes, przede wszystkim ze względu na zgodność z aktualnymi trendami. W tym sezonie kluczowym dodatkiem są kozaki za kolano (w przypadku Jessiki marki Steve Madden), a najmodniejszą wariacją na temat denimu - dżinsowa kurtka o bardzo luźnym, "męskim" fasonie. Blogerka zestawiła je z torebką Chanel, srebrnym chokerem i bluzą promującą trasę koncertową Kanye Westa.

Zobacz także: Jak nosić kozaki za kolano i nie wyglądać wulgarnie? Dobre i złe przykłady 

Tym razem największym wyzwaniem było znalezienie niedrogich długich kozaków i pikowanej torebki w stylu Chanel w dobrej cenie. Dlatego tym razem nie udało nam się zmieścić w ustalonej kwocie 500 zł. Obiecujemy poprawę!

Która propozycja podoba Wam się bardziej? Obejrzyjcie wideo i głosujcie w sondzie poniżej.

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Która stylizacja bardziej wam się podoba?
Więcej o: