Dress for Less: w tym sezonie króluje aksamit! Szukamy w sieciówkach stylizacji a la Kendall Jenner

W czwartym odcinku "Dress for Less" Natalia Kędra i Michalina Murawska szukają aksamitnej sukienki i dodatków w stylu Kendall.

Tym razem wybrałyśmy stylizację Kendall Jenner, idealnie wpisującą się w karnawałowe trendy. Modelka zaprezentowała bezpretensjonalną, młodzieżową wersję hitów wieczorowej mody. Bazą jej stylizacji jest sukienka-halka z aksamitu od Nili Lotan, warta 600 dolarów (ok. 2,5 tys. zł). Celebrytka postanowiła też odsłonić bieliznę, a wieczorowy charakter stylizacji przełamała botkami i aksamitnym plecakiem w stylu lat 90.

Zobacz także: Wszystko o stylu Kendall Jenner. TOP 10 stylizacji

My odtworzyłyśmy jej stylizację, szukając tańszych ubrań i mieszcząc się w limicie 500 zł. Tym razem problematyczna nie była cena stylizacji, a znalezienie idealnej welurowej sukienki. Gdy nagrywałyśmy odcinek, wiele sklepów dawkowało je oszczędnie, rzucając wszystkie zapasy weluru tuż przed Gwiazdką i sylwestrem. Jeśli na zakupy wybierzecie się teraz, na pewno nie będziecie mieć problemu ze znalezieniem sukienki w stylu Kendall...

Lubisz teksty i widea Follow.pl? Polub nas na FB

Która propozycja podoba Wam się bardziej? Obejrzyjcie wideo i głosujcie w sondzie poniżej.

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Kto tym razem stworzył lepszą stylizację?
Więcej o: