Dress for Less: gdzie kupić niedrogą bluzę z za długimi rękawami? [ODC. 6 - Rebel Look]

Magda Samborska, czyli Rebel Look, szybko dołączyła do czołówki najważniejszych polskich blogerek. W "Dress for Less" mierzymy się z jej mroczną i bardzo zgodną z trendami stylizacją.

Rebel Look wpisuje się nowy prąd polskiej blogosfery modowej. Kilka lat starsza od Jessiki Mercedes czy Macademian Girl, reprezentuje bardziej użytkowy, bliższy życiu styl ubierania. Jej styl jest bardzo spójny - trendy dopasowuje do siebie, a nie odwrotnie. Jedną z tendencji, które spodobały się blogerce w tym sezonie, jest oversize w sportowym wydaniu.

Bluzy i swetry o bluzowym fasonie są w tym sezonie zbyt obszerne, mają za długie rękawy. Dlatego tego typu góry łączymy z bardziej kobiecymi dodatkami. Rebel Look wybrała spódnicę filmy Maare, szpilki marki Celebrity oraz złote kolczyki Apart.

Jak Wam się podoba stylizacja Magdy Samborskiej i nasze pomysły na tańsze odpowiedniki? Obejrzyjcie wideo i głosujcie w sondzie poniżej.

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Czyja stylizacja podoba Wam się bardziej?
Więcej o: