Dress for Less: Maffashion w najmodniejszych dżinsach sezonu i klasycznej marynarce [ODC. 8]

Na oficjalne wyjścia Maffashion na ogół wybiera bardzo sukienki lub spódnice, jednak tym razem na wieczorne wyjście przyszła w dżinsach. Nie byle jakich, bo bardzo zgodnych z tendencjami tej zimy.

Na pokaz MMC Maffashion przyszła w casualowej stylizacji, którą podkręciła ciekawymi kolczykami i klasyczną, elegancką marynarką. Naszą uwagę zwróciły botki z ozdobnym obcasem i dżinsy blogerki o bardzo modnym fasonie. Dość luźne, bez streczu, z niewykończonymi nogawkami. Stylizacja Julii może wydawać się niedroga - ubrania są z sieciówek - ale blogerka zadbała o luksusowe dodatki. Botki Miista kosztowały ponad tysiąc złotych, a torebka Gucci Dionysus Blooms print mini - prawie 6 tysięcy.

Nasze interpretacje tej stylizacji są znacznie tańsze, ale przyznajemy, nie udało nam się znaleźć równie pięknej koszuli, jak model Topshopu z szafy Maff. Który zestaw bardziej wpadł Wam w oko? Obejrzyjcie wideo i głosujcie w sondzie poniżej.

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

 

Czyja stylizacja podoba Wam się bardziej?
Więcej o: