Dress for Less: karnawałowa czerń w stylu Joanny Krupy [ODC. 9]

Szerokie, lejące spodnie, elegancki żakiet, wieczorowe dodatki - to podstawy karnawałowej garderoby, ale na ogół trzeba za nie słono zapłacić. Zobacz, jakie stylizacje udało nam się zbudować z ograniczonym budżetem.

Na premierze książki "Modny PRL" Joanna Krupa pojawiła się w bardzo eleganckim komplecie marki Simple CP, dobranym dla niej przez Dorotę Williams. Za nienagannie skrojone szerokie spodnie, krótki żakiet i top od Simple trzeba by zapłacić ponad tysiąc złotych, a wraz z dodatkami cenę tej stylizacji oszacowaliśmy na ok. 2000 zł.

W "Dress for Less" nasz budżet obliczony jest na jedną czwartą tej kwoty, eleganckich ubrań i dodatków szukałyśmy więc w sieciówkach. Okazało się, że karnawałowa moda w czerni jest dostępna w wielu sklepach i nie miałyśmy specjalnych problemów w skomponowaniu stylizacji w stylu "Dżoany".

Zobaczcie, jak nam poszło, i głosujcie w sondzie poniżej.

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Która stylizacja podoba Wam się bardziej?
Więcej o: