Dżinsy w wersji eleganckiej? Alexa Chung ma na to (seksowny) sposób [DRESS FOR LESS]

Trendy, które przetrwają zimę i będą aktualne wiosną? To proste - przykrótkie dżinsy i transparentne bluzki. Inspiracją nowego odcinka "Dress for Less" jest Alexa Chung.

Alexa Chung zaskoczyła wszystkich, gdy na bankiet Diora w Guggenheim Museum włożyła niebieskie dżinsy. Wszystkie inne gwiazdy były w sukienkach! Jak it-girl wzbogaciła swoją stylizację, tak aby pasowała na czerwony dywan? Uzupełniła ją dodatkami Diora - pikowaną torebeczką "Lady Dior", świetnie skrojoną marynarką, przejrzystą bluzką. Wyliczyłyśmy, że za całość musiała zapłacić co najmniej równowartość 28 tys. złotych.

My nie mamy takiego budżetu, na szczęście moda nam sprzyja. W sieciówkach nie brak eksponujących buty dżinsów o długości 7/8, niedawno pojawił się także szeroki wybór bluzek z przejrzystych tkanin i siatki. Te trendy powinny się w waszej wiosennej garderobie, a jeśli chcecie nosić je w wersji eleganckiej - wystarczy dodać klasyczną marynarkę.

Sprawdź, gdzie znalazłyśmy ubrania w stylu Alexy Chung i ile na nie wydałyśmy. Na ciekawszą stylizację głosujcie w sondzie poniżej.

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Która stylizacja podoba Wam się bardziej?
Więcej o: