Agnieszka Woźniak-Starak wydała majątek na modną kurtkę. Znalazłyśmy o wiele tańsze [DRESS FOR LESS]

Szukacie sposobu na modne przetrwanie do końca zimy? Zainspirujcie się stylizacją Agnieszki Woźniak-Starak! Pokażemy wam, jak nie stracić na tym fortuny.

Podczas wizyty w studio Dzień Dobry TVN, Agnieszka Woźniak-Starak była najoryginalniej ubranym gościem. Wraz z nią pojawiły się tam także Hanna Lis i Małgorzata Rozenek, ale to ona zwróciła naszą uwagę. Przede wszystkim ze względu na ciekawą kurtkę marki Balenciaga. Ten model bomberki z asymetrycznym kołnierzem i szalem w jednym kosztuje prawie 6700 złotych. Całą stylizację Agnieszki wyceniłyśmy na miej więcej 13000 złotych.

Niestety, mało która z nas dysponuje aż tak dużym budżetem na kurtkę. Na szczęście jest to bardzo modny krój i w sieciówkach bez problemu znajdziemy takie modele, które z powodzeniem ją zastąpią.

Nasze stylizacje są o wiele tańsze i wszystkie ubrania bez problemu znajdziecie w ofertach sieciówek. Która z interpretacji stroju Agnieszki Woźniak-Starak bardziej wam się podoba? Obejrzyjcie wideo i głosujcie w sondażu poniżej!

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Czyja stylizacja bardziej Wam się podoba?
Więcej o: