Można zamknąć się w 500 zł z kurtką i butami? Tak, nawet wzorując się na stylizacji za 65 tys. [DRESS FOR LESS]

Olivia Palermo, znana z bycia znaną (i stylową), jest jedną z najdrożej ubranych celebrytek Ameryki. Po raz drugi w "Dress for Less" wzorujemy się na jej zdjęciach.

30-letnia Palermo zaczynała karierę w reality show MTV i w końcu na stałe weszła do panteonu amerykańskich celebrytek. Pozuje do zdjęć, gra epizody, jest ambasadorką marek i, przede wszystkim, bryluje na imprezach. A brylować potrafi, bo zawsze wygląda świetnie. Niemałym kosztem. Z nowojorską zimą Palermo walczyła w wykończonym futrem płaszczyku Max Mary, z szalem Burberry, okularami Diora i w traperkach od Jimmy'ego Choo za przeszło 4 tysiące zł. Całościowy koszt musiał wynieść ok. 65 tys., bo sama torebka z krokodyla marki Analeena warta jest 43 tys. (!).

Zobacz także: Olivia Palermo w kwiecistej sukience i smokingowej marynarce [DRESS FOR LESS]

Jeśli nie dysponujecie takim budżetem i szanujecie krokodyle, mamy dla was propozycje tańszej alternatywy. Korzystając z dobrodziejstwa zimowych przecen, udało nam się stworzyć pełne zestawy na zimową aurę w cenie poniżej 500 zł. Która z interpretacji stroju Olivii Palermo bardziej wam się podoba? Obejrzyjcie wideo i głosujcie w sondażu poniżej!

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Która stylizacja jest bardziej udana?
Więcej o: