Klasyka w rockowym wydaniu. Imprezowa stylizacja Anji Rubik za mniej niż 500 złotych? Wiemy, jak to zrobić! [DRESS FOR LESS]

Szukasz pomysłu na imprezowy strój? Zainspiruj się rockową stylizacją Anji Rubik. My odtwarzamy tę kreację za mniej niż... 500 złotych.

Mała czarna nie nadaje się na imprezę? Rockowa stylizacja Anji Rubik dowodzi, że to nieprawda, trzeba tylko wiedzieć, jaką wybrać. Modelka zdecydowała się na krótką cekinową sukienkę luksusowej marki Saint Laurent, do której założyła klasyczną skórzaną ramoneskę i szpilki tej samej firmy. Mimo swojej prostoty, stylizacja Anji robi niesamowite wrażenie. Wyceniłyśmy ją na około 23 tysiące złotych.

Jeśli tak jak nam spodobała ci się rockowa wariacja na temat małej czarnej w wykonaniu Anji Rubik, ale ubrania Saint Laurent są poza twoim zasięgiem, mamy dla ciebie rozwiązanie. Odtworzyłyśmy kreację supermodelki, korzystając tylko z tego, co udało nam się znaleźć w sieciówkach, mając do dyspozycji tylko 500 złotych. Każda stylizacja potrzebuje odpowiednich dodatków. Do podkreślenia rockowego charakteru stroju i dodania mu pazura, najlepiej sprawdzi się tusz Volume Million Lashes Excess od L'Oreal Paris .

Która wersja stylizacji Anji Rubik bardziej ci się podoba? Oddaj swój głos w sondażu poniżej!

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację

Która stylizacja bardziej ci się podoba?
Więcej o: