Klasyka w eleganckim wydaniu: wyjściowa stylizacja Iriny Shayk. Zobacz, jak ją odtworzyć i nie zbankrutować [DRESS FOR LESS]

Mała czarna i metaliczne dodatki to klasyka w eleganckim wydaniu według Iriny Shayk. Jak ubrać się jak gwiazda wydając mniej niż 500 złotych?

Klasyczna mała czarna może być bazą stylizacji w praktycznie każdym stylu. Najlepiej sprawdzi się jednak w eleganckim, wieczorowym wydaniu. Irina Shayk dobrze o tym wie i połączyła swoją sukienkę Lanvin z metalicznymi szpilkami i torebką-szkatułką. Mimo swojej prostoty, ten luksusowy zestaw robi wrażenie. Ponieważ wszystkie elementy pochodzą z najwyższej półki, strój Iriny wyceniłyśmy na około 12,5 tysiąca złotych.

Mała czarna i metaliczne dodatki to świetne połączenie na każde wieczorne wyjście. Na szczęście można się nim cieszyć nie wydając kilkunastu tysięcy, tylko kilkaset złotych. Udało nam się odtworzyć stylizacje Iriny za niecałe 500 złotych. Wszystkie wykorzystane przez nas ubrania bez problemu znajdziesz w sieciówkach.

Tak prosta, ale elegancka stylizacja nie potrzebuje wymyślnego makijażu. Postaw na rozświetloną cerę i lekko podkreślone oczy. Do eleganckiej stylizacji w stylu Iriny Shayk, najlepiej pasować będzie tusz Volume Million Lashes So Couture od L'Oreal Paris.

Która stylizacja najbardziej ci się podoba? Swój głos możesz oddać w sondażu poniżej.

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację

Która stylizacja bardziej ci się podoba?
Więcej o: