Klasyka w intrygującym i zalotnym wydaniu. Zobacz, jak odtworzyć stylizację Pauliny Sykut [DRESS FOR LESS]

Jeden element garderoby, który musi mieć każda z nas? Mała czarna! Zobacz, jak stworzyć intrygującą i zalotną stylizację inspirowaną Pauliną Sykut.

Szukasz pomysłu na stylizację, w której będziesz wyglądać intrygująco i zalotnie? Świetną inspiracja może być Paulina Sykut, która wybrała krótką małą czarną marki Just Paul z ciekawymi, rozkloszowanymi rękawami. Do sukienki dobrała modne dodatki, czyli wysokie kozaki marki Badura, torebkę Sabriny Pilewicz i wiązany choker od Neuf. Całość wyceniłyśmy na około 2400 złotych.

Kreacja Pauliny Sykut nie jest może tak droga jak inne prezentowane przez nas stroje, ale ją także można odtworzyć o wiele taniej. Tę intrygującą stylizację odtworzyłyśmy za niecałe 500 złotych. Wszystkie ubrania i akcesoria bez problemu znajdziesz w najpopularniejszych sieciówkach. Zalotny charakter stylizacji najlepiej podkreśli tusz Volume Million Lashes Feline od L'Oreal Paris.

Która stylizacja najbardziej ci się podoba? Możesz oddać swój głos w sondażu poniżej.

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Która stylizacja bardziej ci się podoba?
Więcej o: