Na ten film czekają nie tylko dziewczyny, dziś premiera. Vlogerka odtwarza makijaż Belli [WIDEO]

"Piękna i Bestia" to jedna z większych filmowych premier tego roku. Specjalnie z tej okazji Klaudia Utnicka przygotowała dla nas tutorial prezentujący makijaż inspirowany postacią graną przez Emmę Watson.

Zombie? Joker? Ciri? Dla tej dziewczyny nie ma rzeczy niemożliwych. Klaudia Utnicka z zawodu jest wizażystką i kostiumografką, a w wolnym czasie prowadzi kanał na YouTube - Make Up by Utnicka. Publikuje tam poradniki, w których pokazuje, jak wciela się w znane postaci z gier i filmów. Specjalnie dla nas przygotowuje charakteryzacje inspirowane bohaterami najważniejszych premier filmowych tego roku.

'Piękna i Bestia' 2017"Piękna i Bestia" 2017 mat. promocyjne

Pierwszą postacią, w którą wcieliła się Klaudia, jest Bella z filmowej ekranizacji "Pięknej i Bestii", która właśnie trafiła na ekrany kin. Wizażystka odtworzyła dla nas makijaż, fryzurę oraz suknię z najbardziej znanej sceny. Efektowna żółta kreacja i delikatny, dziewczęcy wizaż do kwintesencja postaci granej przez Emmę Watson. Nie mogło też zabraknąć czerwonej róży.

Więcej fantastycznych przemian Klaudii znajdziecie na jej kanale - Make Up by Utnicka. Jej przygody z charakteryzacją możecie śledzić także na Facebooku i Instagramie.

Więcej o: