Klasyka w uwodzicielskim wydaniu. Zobacz, jak odtworzyć luksusową stylizację Anji Rubik za 500 złotych [DRESS FOR LESS]

Najlepszy sposób na uwodzicielską stylizację? Czarna sukienka! Zobacz, jak odtworzyć strój Anji Rubik za mniej niż 500 złotych.

Anja Rubik doskonale wie, jak się ubrać, aby wyglądać tajemniczo i uwodzicielsko. Dokładnie tak wypadła w długiej sukni Adama Selmana. Opadające ramiączka połączone z grubym koronkowym chokerem dodają całości pazura. Do seksownej sukienki, modelka dobrała luksusowe szpilki z koronki od Gianvito Rossi, które kosztują około 2400 złotych. Cały strój Anji wyceniłyśmy na około 11 000 złotych.

My niestety nie mamy budżetu modelki, ale udało nam się odtworzyć strój Anji za... mniej niż 500 złotych. Wszystkie elementy udało nam się znaleźć w popularnych sieciówkach. Aby podkreślić uwodzicielski charakter stylizacji najlepiej podkreśli tusz nadający największą objętość ze złotej gamy - Volume Million Lashes Fatale od L'Oreal Paris.

Która stylizacja bardziej ci się podoba? Głos na Natalię lub Michalinę możesz oddać w sondażu poniżej.

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Która stylizacja bardziej ci się podoba?
Więcej o: