Wiosenny róż na wieczorne chłody. Szukamy futerka w stylu Edyty Herbuś [DRESS FOR LESS]

Kiedy Edyta Herbuś nie podróżuje po świecie, nosi stylowe projekty polskich marek. Nam spodobało się jej różowe futerko.

Krótkie futerko nie radzi sobie z zimowymi chłodami, ale idealnie sprawdza się między sezonami i w chłodne wieczory. Żeby nie wyglądało zbyt ponuro, warto wybrać wiosenne pastele. Wie o tym Edyta Herbuś, w której szafie znajdziecie różowy model od Si-Mi (850 zł). Okrycie w najmodniejszym kolorze tancerka zestawiła z torebką od Sabriny Pilewicz wartą 900 zł.

Projekty tych polskich marek nie mieszczą się w budżecie programu "Dress for Less", ale poszukałyśmy dla Was ciekawych propozycji z oferty sieciówek. Która interpretacja stroju Edyty Herbuś bardziej wam się podoba? Obejrzyjcie wideo i głosujcie w sondażu poniżej!

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Która stylizacja bardziej Wam się podoba?
Więcej o: