3 trendy w jednym? To potrafi tylko Kendall Jenner! Zobacz, jak odtworzyć jej stylizację za 500 złotych [DRESS FOR LESS]

Modna stylizacja Kendall Jenner za mniej niż 500 złotych? Nam się udało. Zobacz, jak tanio odtworzyłyśmy strój modelki.

Kendall Jenner jest znana ze swoich modnych i często odważnych stylizacji. Kilka tygodni temu, paparazzi uchwycili jej wyjście z jednego z klubów w Los Angeles. Naszą uwagę przyciągnął oczywiście jej strój, który łączy w sobie kilka najważniejszych trendów tego sezonu. Do modnych spodni "mom jeans" założyła kabaretki oraz koszulkę z czerwonym nadrukiem. Ciekawym elementem, który od razu zwraca na siebie uwagę, były przezroczyste botki. Według naszych wyliczeń, aby ubrać się jak Kendall, trzeba wydać około 9 tysięcy złotych.

Ponieważ nie mamy budżetu jednej z najbardziej rozchwytywanych modelek, znalazłyśmy sposób na dużo tańsze odtworzenie jej stylizacji. Udało nam się skompletować stroje wzorowane na Kendall Jenner, za które zapłaciłyśmy mniej niż 500 złotych.

Która z nas lepiej poradziła sobie ze stylizacją Kendall? Swój głos oddaj w sondażu poniżej.

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Która stylizacja bardziej ci się podoba?
Więcej o: