Widzieliście już tę niesamowitą transformację? W kilka chwil zmienia się w postać z "Alicji w Krainie Czarów"

Ta metamorfoza na pewno zrobi na was wrażenie. Youtuberka Make Up By Utnicka wcieliła się w złą Czerwona Królową z filmów Tima Burtona. Robi wrażenie!

Zombie? Joker? Ciri z "Wiedźmina"? Dla tej dziewczyny nie ma rzeczy niemożliwych. Klaudia Utnicka z zawodu jest wizażystką i kostiumografką, a w wolnym czasie prowadzi kanał na YouTube - Make Up by Utnicka. Publikuje tam poradniki, w których pokazuje, jak wciela się w znane postaci z gier i filmów. Specjalnie dla nas przygotowuje charakteryzacje inspirowane bohaterami najbardziej popularnych i kultowych filmów.

"Alicja w Krainie Czarów" i "Alicja po drugiej stronie lustra" to jedne z największych komercyjnych hitów Tima Burtona ostatnich lat. W obu filmach, głównym czarnym charakterem jest Czerwona Królowa, grana przez Helenę Bonham-Carter. To właśnie w nią wcieliła się Klaudia. W swoim poradniku pokazuje, jak założyć sztuczną łysinę czy przykleić perukę.

Więcej fantastycznych przemian Klaudii znajdziecie na jej kanale - Make Up by Utnicka. Jej przygody z charakteryzacją możecie śledzić także na Facebooku i Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: Na ten film czekały nie tylko dziewczyny. Vlogerka odtwarza makijaż Belli z "Pięknej i Bestii" [WIDEO]

Więcej o: