Jessica Mercedes ubrała się w sieciówce, ale buty są luksusowe. Wiemy, gdzie kupić tańsze [DRESS FOR LESS]

Czołowa polska blogerka zawsze jest na bieżąco z trendami. W tej stylizacji połączyła asymetrię, falbany, wyszywany denim i bardzo modny rodzaj balerinek.

Na spotkanie w jednym z centrów handlowych Jessica Mercedes przyszła ubrana za "zaledwie" 2800 zł. Blogerka nie ma problemu z noszeniem ubrań z sieciówek, przy czym na ogół dobiera do nich akcesoria z luksusowych domów mody. Tym razem Jess wybrała bluzkę i dżinsy z perełkami z Zary oraz baletki od Miu Miu. Buty trafiły do jej garderoby w zeszłym roku, modele z tej samej linii noszą też Agnieszka Szulim i Sara Boruc. Kosztowały aż 550 euro.

W tym odcinku "Dress for Less" skompletowanie stylizacji nie było takie trudne - trudne było uniknięcie dosłowności. Baletki "w stylu Miu Miu" są dostępne w wielu sklepach. Teoretycznie mogłybyśmy też kupić identyczne spodnie (199 zł) i bluzkę (139 zł), co Jessica. Chciałyśmy jednak nadać stylizacjom indywidualnego charakteru i dodatkowo obniżyć koszty. Która wersja stroju Jess podoba Wam się bardziej? Głosujcie w sondzie.

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Która stylizacja podoba Wam się bardziej?
Więcej o: