Paski to najmodniejszy wzór tej wiosny. Julia Wieniawa dobrze wie, jak je nosić [DRESS FOR LESS]

Julia Wieniawa regularnie trafia na listy najlepiej ubranych. Co ciekawe, na ubrania wcale nie wydaje dużo. Nam się udało zaoszczędzić nawet więcej i pozostać blisko stylu gwiazdy i trendów sezonu.

18-letnia gwiazda popu i telewizji w ciągu kilku miesięcy stała się prawdziwą ozdobą ścianek i salonów. Wygląda równie dobrze w eleganckiej sukni do ziemi, w obcisłej mini czy w podartych dżinsach. Od gwiazd, którymi na ogół inspirujemy się w "Dress for Less" różni się tym, że na ubrania wydaje... za mało. Dlatego tym odcinku różnica w cenie oryginału i naszych kopii nie będzie wcale imponująca.

Zobacz także: Ta 18-latka jest już ikoną stylu... Julia Wieniawa o polskiej modzie i swoim błyskawicznym sukcesie [WYWIAD]

Na tapetę wzięłyśmy stylizację Julii z imprezy TVP. Stylistka Victoria Kruszczyńska poleciła swojej podopiecznej pasiasty komplet z Zary, patchworkową torebkę tej samej marki, srebrne sandały i kolczyki YES. Z całą stylizacją Julią zmieściła się w tysiącu. My tniemy te koszty o połowę i unikamy dosłownego kopiowania stroju gwiazdy. Ku naszemu zaskoczeniu, wybór wcale nie był duży. Wyraziste pasy zdominowały wybiegi w tym sezonie, ale sieciówki postępują z tym trendem bardzo ostrożnie.

Która wersja stroju Julii podoba Wam się bardziej? Głosujcie w sondzie.

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Która stylizacja podoba Wam się bardziej?
Więcej o: