Czerwień w stylu sportowym? Nikt nie robi tego lepiej niż Kendall Jenner [DRESS FOR LESS]

Top modelka z klanu Kardashianów wybrała soczystą czerwień. Ten kolor pojawił się także w kolekcjach sieciówek - zobacz, jakie stylizacje udało nam się stworzyć na jego bazie.

Czerwień kojarzy nam się z eleganckimi sukniami z czerwonego dywanu. Nie musimy się jednak ograniczać, zwłaszcza w tym sezonie, kiedy ognista barwa może stanowić świetną przeciwwagę dla słodkiego różu. Jak pokazuje Kendall Jenner, tę barwę możemy wpisać też w stylizacje inspirowane streetwearem. Celebrytka połączyła dresowe spodnie z przedłużoną marynarką, jasnymi butami i ogromnymi kolczykami w latynoskim stylu.

Jej stylizacja może budzić mieszane uczucia, ale na pewno wpisuje się estetykę młodych gwiazdek Instagrama, które lubią wyraziste kolory i swobodne mieszanie stylów. Kendall jest demonstracyjnie cool - ty też możesz być, bo w polskich sklepach znalazłyśmy dość wierne odpowiedniki ubrań top modelki.

Zobacz nasze propozycje stylizacji i oceń, która jest bardziej udana (sonda poniżej).

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Która stylizacja bardziej Wam się podoba?
Więcej o: