Ta stylizacja Mai Sablewskiej jest zarazem elegancka i sexy, ale... kosztowała 19 tys. zł. Odtwarzamy ją za 500 zł [DRESS FOR LESS]

Maja Sablewska, jedna z ulubionych telewizyjnych stylistek Polek, postawiła na tweedową marynarkę, szorty i czerwone czółenka. Zobacz, jak taniej odtworzyć jej stylizację.

Maja Sablewska doskonale wie, jak klasyczną stylizację z tweedową marynarką zmienić w oryginalny strój z pazurem. Połączyła ją ze zwykłą białą bluzką, ale także z krótkimi szortami i czerwonymi czółenkami na obcasie. Chociaż z pozoru żakiet wygląda zupełnie zwyczajnie, w rzeczywistości jest to model Gucci za ponad 16 tysięcy złotych, na którego plecach znajduje się oryginalny wzór- potwór.

Marynarka to najdroższy element stroju stylistki, ale warto zwrócić uwagę na jej buty. Zamszowe czółenka pochodzą z jej własnej kolekcji dla marki Carini i kosztują około 330 złotych.

Podoba ci się stylizacja Mai Sablewskiej? Jeżeli chcesz ją odtworzyć, ale 19 tysięcy złotych to kwota poza twoim zasięgiem, musisz obejrzeć nasz program. Wykorzystując tylko i wyłącznie ubrania znalezione w ogólnodostępnych sieciówkach, udało nam się stworzyć zestawy wzorowane na celebrytce. Wydałyśmy na nie mniej niż 500 złotych.

Zobacz nasze propozycje stylizacji i oceń, która jest bardziej udana (sonda poniżej).

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Zobacz także:

Czerwień w stylu sportowym? Nikt nie robi tego lepiej niż Kendall Jenner [DRESS FOR LESS]

Jessica Mercedes ubrała się w sieciówce, ale buty są luksusowe. Wiemy, gdzie kupić tańsze [DRESS FOR LESS]

Która stylizacja bardziej ci się podoba?
Więcej o: