Cała sylwetka w bieli? Kate Bosworth świetnie radzi sobie z letnią elegancją [DRESS FOR LESS]

Nadszedł czas na letnią rewolucję w garderobie. Na dno szuflady chowamy dżinsy i zaczynamy nosić luźne, jasne spodnie. Gdzie je kupić?

Elegantka Kate Bosworth nawet na festiwal Coachella przyjechała z walizką pełną szykownych, "miejskich" stylizacji. Wyprasowany, nieco sztywny komplet w bieli to jej pomysł na imprezę przy basenie. My wybrałybyśmy raczej kostium jednoczęściowy i kimono, co nie zmienia faktu, że stylizacja Bosworth wygląda świetnie!

Propozycja aktorki dobrze wpisuje się w styl "lato w mieście", świetnie łączy elegancję z letnim luzem. Biel nieodłącznie kojarzy się z tą porą roku, nie miałyśmy więc problemów ze znalezieniem tańszych odpowiedników garderoby Kate. Ten anty-kolor polecamy przełamać zabawnymi dodatkami - mogą być w graficznym zestawieniu B&W.

Zobacz nasze propozycje stylizacji i oceń, która jest bardziej udana (sonda poniżej).

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Która stylizacja bardziej Wam się podoba?
Więcej o: