Czerwień z różem? Maffashion doskonale wie, jak to połączyć. Świetnie! [DRESS FOR LESS]

Blogerka świetnie poradziła sobie z nietypowym zestawieniem kolorystycznym. Za całość stylizacji zapłaciła 6 tysięcy złotych, ale my wiemy, jak podobny efekt osiągnąć taniej.

Poznajecie tę koszulę? Model z Zary jest jednym z flagowych produktów wiosennej kolekcji. Kosztuje 139 zł i wiele z nas mogłoby sobie na nią pozwolić. Z sieciówki pochodzi też sukienka blogerki, co nie znaczy, że Maffashion zaczęła ubierać się taniej! Oryginalne zestawienie różu i czerwieni wykończyła za pomocą białych dodatków ze skóry, oczywiście luksusowych marek. Jej sandałki pochodzą z oferty Kat Maconie, a torebkę stworzył wizjoner brytyjskiej mody, J. W. Anderson.

Podoba Wam się nonszalancja, z którą Maffa łączy barwy i fasony (koszulę włożyła... tyłem i zsunęła na jedno ramię!)? Mamy pomysł, jak oszczędnie odtworzyć stylizację blogerki. Zobacz, co znalazłyśmy w sklepach.

Która stylizacja bardziej przypadła ci do gustu? Zagłosuj w sondażu poniżej!

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Która stylizacja podoba Wam się bardziej?