Styl festiwalowy według Hailey Baldwin. Odtwarzamy go taniej [DRESS FOR LESS]

Nie możesz doczekać się letnich festiwali? My też, dlatego odtwarzamy stylizację Hailey Baldwin, która jest wręcz idealna na imprezę plenerową. Zobacz, jak luksusowy strój odtworzyć za 500 złotych.

Festiwalowy niezbędnik? Przede wszystkim wygodne buty, dzięki którym przetańczysz całą noc i przejdziesz kilometry między scenami. Po drugie kurtka lub bluza, która przyda się, gdy zrobi się chłodno. Hailey Baldwin dobrze wie, że taki zestaw wcale nie musi być nudny. Modelka postawiła na porwane szorty i jeansową kurtkę, które połączyła z krótką bluzką i ciężkimi wojskowymi butami.

Chociaż na pierwszy rzut oka stylizacja Baldiwn wydaje się bardzo zwyczajna, w rzeczywistości jest bardzo luksusowa. Denimowa kurtka to projekt marki Death by Dolls, która kosztuje prawie 6 tysięcy złotych, z kolei buty marki Vetements, kupimy za ponad 2 tysiące.

Podoba ci się styl Hailey Baldwin, ale nie masz kilkunastu tysięcy złotych na ubrania? Doskonale to rozumiemy, dlatego odtworzyłyśmy stylizację modelki mając do dyspozycji tylko 500 złotych i ofertę popularnych w Polsce sieciówek. Jak nam poszło?

Która stylizacja bardziej przypadła ci do gustu? Zagłosuj w sondażu poniżej!

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Która stylizacja bardziej ci się podoba?
Więcej o: