To najlepszy kolor na lato! Zobacz, jak taniej odtworzyć białą stylizację Jessiki Mercedes [DRESS FOR LESS]

Szukasz modnego sposobu na przetrwanie upałów? Weź przykład z Jessiki Mercedes i postaw na biel. Zobacz, jak ubrać się jak blogerka, nie wydając na to całego domowego budżetu.

Biel jest najmodniejszym kolorem w letnich stylizacjach? Udowodniła to Jessica Mercedes na pokazie marki La Mania. Przyszła tam ubrana w białą sukienkę i kurtkę z tegorocznej kolekcji H&M Conscious. Do tego dobrała czarne klapki z tej samej linii i luksusową torebkę Chloe, która kosztuje ponad 4 tysiące złotych. Całą stylizację wyceniłyśmy na prawie 6 tysięcy.

Podoba wam się stylizacja Jessiki Mercedes, ale wasz budżet nie przewiduje luksusowych dodatków i ubrań z drogich linii sieciówek? Odtworzyłyśmy dla was kreację blogerki, ale mając do dyspozycji tylko 500 złotych i ofertę popularnych sklepów.

Która stylizacja bardziej przypadła ci do gustu? Zagłosuj w sondażu poniżej!

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Która stylizacja bardziej ci się podoba?
Więcej o: