Biała koszula to nuda? Nie! Ubierz się, jak Maja Sablewska, ale... taniej [DRESS FOR LESS]

Klasyczna stylizacja na każdą okazję? Biała koszula połączona z czarnymi spodniami i modnymi dodatkami. Zobacz, jak odtworzyć luksusową kreację Mai Sablewskiej mając do dyspozycji mniej niż 500 złotych.

Biel i czerń to klasyczne połączenie kolorów, które pasuje do dosłownie każdej sytuacji, nawet na pokaz mody. Może być zarówno bardzo zachowawcze i eleganckie, ale można mu także dodać odrobinę pazura. Na imprezie duetu MMC, Maja Sablewska zrobiła to przy pomocy luksusowych dodatków. Do tradycyjnej koszuli założyła modne kuloty i połączyła je z brokatowymi mokasynami Gucci za 2500 złotych. Najdroższym elementem stylizacji była torebka marki Dior, która kosztowała 11750 złotych.

Podoba ci się sposób w jaki Maja Sablewska nosi białą koszulę, ale nie masz 15000 złotych w kieszeni? Odtworzyłyśmy jej stylizację mając do dyspozycji zaledwie 500 złotych i oferty najpopularniejszych sieciówek. Jak nam poszło?

Która stylizacja bardziej przypadła ci do gustu? Zagłosuj w sondażu poniżej!

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Która stylizacja bardziej ci się podoba?
Więcej o: