Tej stylizacji Maffashion nie da się przeoczyć! Zobacz, jak ubrać się w stylu blogerki [DRESS FOR LESS]

Lubisz czerwień? Jeśli podoba ci się, jak kolor ten wygląda w wersji total look według Maffashion, nasz film ci się spodoba. Odtworzyłyśmy stylizacje blogerki za... mniej niż 500 złotych!

Stylizacje opierające się na jednym kolorze nigdy nie są proste, zwłaszcza, kiedy postawimy na tak intensywny kolor jak czerwień. Maffashion doskonale poradziła sobie z tym wyzwaniem i kuloty z New Look połączyła z oversize'ową kurtką oraz butami z ćwiekami od Valentino. Czerwień przełamała granatową torebką JW Anderson i dużymi okularami przeciwsłonecznymi Celine. Przez połączenie tanich ubrań z luksusowymi dodatkami, na swoją stylizację, blogerka wydała... ponad 10 tysięcy złotych.

Podoba wam się stylizacja Maffashion, ale dodatki Celine i Valentino są poza twoim zasięgiem? Znamy to uczucie. Dlatego odtworzyłyśmy dla was kreację blogerki mając do dyspozycji tylko 500 złotych i ubrania znalezione w popularnych sieciówkach!

Która stylizacja bardziej przypadła ci do gustu? Zagłosuj w sondażu poniżej!

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Która stylizacja bardziej ci się podoba?
Więcej o: