Kendall Jenner cała w kwiatach. Ale najbardziej zaskakujące są buty! [DRESS FOR LESS]

Na dziewczęcą stylizację z kwiecistą sukienką Kendall Jenner wydała ponad 17 tysięcy złotych. My znalazłyśmy równie urocze ubrania i dodatki w sieciówkach.

Jak na ikonę stylu, Kendall Jenner właściwie tego stylu nie ma... Top modelka za każdym razem ubrana jest zupełnie inaczej - raz przypomina raperkę, innym razem awangardową fashion victim, a kiedy indziej - słodkie dziewczątko. Na imprezie producenta szampana Jenner wystąpiła właśnie w wersji słodkiej, idealnej na lato. Szeroko komentowano jej luksusowy komplet od Dolce & Gabbana (sukienka, torebka, apaszka), ale to białe kozaczki od Stuarta Weitzmana wywołały prawdziwy szok.

Jeśli niesławne "bikeje" naprawdę wracają do mody, producenci fast fashion, jeszcze nie zdążyli zareagować. Miałyśmy poważny problem ze znalezieniem białych botków w środku lata - nie mają ich sieciówki, a ograniczenie budżetowe nie pozwalało nam na poszukiwania w droższych sklepach. Dużo łatwiej poszło nam z sukienkami w kwiatki...

Która stylizacja bardziej przypadła ci do gustu? Zagłosuj w sondażu poniżej!

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Która stylizacja podoba Wam się bardziej?
Więcej o: