Karlie Kloss lubi klasyczną elegancję, ale w smakowitym kolorze. U nas za ułamek ceny [DRESS FOR LESS]

Jedna z najmodniejszych barw lata, ale w bardzo "grzecznym", dyskretnym wydaniu. Tak się nosi Karlie Kloss, królowa amerykańskich top modelek.

W USA Karlie Kloss ma status supermodelki. Ta niespełna 25-letnia dziewczyna obraca się w świecie luksusu i wielkiego biznesu, a jej garderoba jest wyjątkowo elegancka i klasyczna. Dziś próbujemy odtworzyć nienaganny styl Karlie, trzymając się naszego wyśrubowanego budżetu (do 500 zł).

W przypadku top modelki nie było mowy o oszczędnościach. Jej garnitur zaprojektował Phillip Lim, proste czółenka na niskiej szpilce - Nicolas Kirkwood. Całość jest szalenie elegancka i stanowi pewien odpoczynek od młodzieżowych zestawów, które na ogół pokazujemy w "Dress for Less". Ubrałybyście się tak?

Która stylizacja bardziej przypadła ci do gustu? Zagłosuj w sondażu poniżej!

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Która stylizacja jest bardziej udana?
Więcej o: