Rebel Look w oryginalnym trenczu i najmodniejszych butach sezonu. Odtwarzamy jej stylizację za 500zł [DRESS FOR LESS]

Rebel Look to jedna z najciekawszych blogerek modowych w Polsce. Tym razem odtwarzamy stylizację, w której wykorzystała modne letnie buty i płaszcz w kolorze, którego nie da się nie zauważyć.

Magda Samborska doskonale wie, co w trawie piszczy i które trendy są w tym sezonie na topie. Supermodne klapki na obcasie połączyła z klasycznym w kroju trenczem w soczystym pomarańczowym kolorze. Do tego czarna spódniczka i różowa bluzka z falbaną i zestaw na medal gotowy.

Podoba Ci się stylizacja Rebel Look? Zainspirowane jej strojem, postanowiłyśmy stworzyć zestawy jak najbardziej do niego zbliżone. Do dyspozycji miałyśmy tylko 500 złotych, a ubrań szukałyśmy w najpopularniejszych sieciówkach.

Która stylizacja bardziej przypadła ci do gustu? Zagłosuj w sondażu poniżej!

W każdym odcinku "Dress for Less" redaktorki mody - Natalia Kędra (Follow.Gazeta.pl) i Michalina Murawska (Fashionpost.pl) proponują stylizacje na bazie ubrań i dodatków z popularnych sklepów. Inspiracją są zdjęcia najbardziej stylowych gwiazd polskich i zagranicznych. Ich stroje to wydatek rzędu kilku-kilkunastu tysięcy, redaktorki mają do dyspozycji 500 zł na całą stylizację.

Która stylizacja jest twoim zdaniem lepsza?
Więcej o: