Jak je nosisz? #NOSZETOTAK - Natalia Nykiel i Holak prezentują nowe oblicze butów Freestyle i workout

W najnowszej akcji #NOSZETOTAK, promującej nowe modele Freestyle i Workout, Reebok Classic postanowił pokazać, jak tworzyć najmodniejsze w tym sezonie looki w połączeniu z nowymi butami. Do projektu marka zaangażowała swoich ambasadorów - Natalię Nykiel oraz Holaka.

Freestyle i Workout to buty, których historia sięga lat 80. Początkowo były nieodłącznym elementem stroju fitness, ale bardzo szybko stały się ulubieńcami ulicy i na stałe zagościły w codziennej modzie. Historia związana z przemianą butów była pretekstem do stworzenia wideo lookbooka, który jest modowym przewodnikiem i pokazuje, z jakimi rzeczami najlepiej łączyć ten model. Marka, do akcji #NOSZETOTAK, zaprosiła swoich ambasadorów – Natalię Nykiel i Holaka.

Cały klip utrzymany jest w klimacie cloud rap. W wideo lookbooku stylizacje zmieniają się z każdym wersem. Dominują lata 90., czyli ortaliony, dresy i oversizowe ubrania. Akcja ma na celu pokazanie, jak uniwersalne są buty Freestyle i Workout. Mimo że początkowo były butem typowo sportowym, stały się modelem, który już na stałe zagościł w codziennej modzie i można go łączyć z różnorodnymi rzeczami.

Damski Freestyle HI FBT, to klasyk w ulepszonym, uniwersalnym stylu. Sylwetka tych butów zyskała proste, nowoczesne dodatki, które doskonale wpisują je w trendy współczesnej mody. Freestyle Hi mają proste wykończenie, co pozwala łatwo łączyć je z różnymi stylami ubrań. Natomiast męska odsłona Workout PLUS IT udowadnia, że nie trzeba szaleć z kolorami, żeby się wyróżniać. Do nowego modelu dołączone zostały detale z taśmy, które nadały jego klasycznym kształtom ponadczasowy charakter.

Więcej o: