gładka skóra

 • Wzmocnij skórę, włosy i paznokcie. Piękno jest w zasięgu twojej ręki

  Wzmocnij skórę, włosy i paznokcie. Piękno jest w zasięgu twojej ręki

  Dobre samopoczucie, piękna skóra, włosy i paznokcie to wizytówka, ale przede wszystkim marzenie każdej kobiety. W czym tkwi sekret naturalnego piękna? W dostarczaniu organizmowi odpowiednich składników, witamin i minerałów, czyli w odpowiednio dopasowanej diecie i suplementacji. Dlatego pielęgnację warto rozpocząć "od wewnątrz".

  Karolina
 • Krem do depilacji - co warto o nim wiedzieć?

  Krem do depilacji - co warto o nim wiedzieć?

  Depilacja kremem. Bezbolesne usunięcie zbędnego owłosienia jest marzeniem, które łączy dziesiątki tysięcy kobiet na całym świecie. Dziś mogą one korzystać z wielu kosmetyków ułatwiających jego spełnienie, jednym z najciekawszych wydaje się zaś krem do depilacji. Co zatem warto o nim wiedzieć?

  wizu
 • Golarka elektryczna - sposób na włoski

  Golarka elektryczna - sposób na włoski

  Pierwszym skojarzeniem, jakie nasuwa się, gdy mowa o goleniu się, jest męski zarost. Jednak od kilkunastu lat także golenie się kobiet weszło do świadomości społeczeństwa. Golenie nóg to dla kobiet coś normalnego. Pojawiają się nowe sposoby, jak sobie radzić z owłosieniem, aby uzyskiwać efekty na długo. Jednym z nich jest golarka elektryczna.

  wizu
 • Damska golarka - nowoczesność w służbie pięknu

  Damska golarka - nowoczesność w służbie pięknu

  Golarka damska to urządzenie, które doskonale nadaje się do usuwania zbędnego owłosienia. Golarki one bardzo popularne wśród kobiet, ponieważ działają szybko i dają efekty widoczne przez długi czas. Poza tym są bardzo proste w użyciu, nie wymagają posiadania żadnych szczególnych umiejętności.

  wizu
 • Podkład idealnie dopasowany do Twoich potrzeb!

  Podkład idealnie dopasowany do Twoich potrzeb!

  Bielenda wprowadza do swojego portfolio kosmetyki do makijażu. Po raz pierwszy w ofercie marki znalazły się podkłady do twarzy. Linia Make - Up Academie proponuje fluidy dopasowane do różnych rodzajów skóry. Zapewnia perfekcyjny makijaż przez cały dzień.

  Materiały Prasowe
 • Błędy kosmetyczne, które popełniamy w dobrej wierze - czas przestać!
 • Planujesz zakup depilatora? Sprawdź, na jakie cechy warto zwrócić uwagę

  Planujesz zakup depilatora? Sprawdź, na jakie cechy warto zwrócić uwagę

  Depilatory deklasują inne sposoby usuwania włosków przede wszystkim ze względu na długotrwały efekt oraz dokładność. Zakup urządzenia to jednak dość spory wydatek, dlatego warto przyjrzeć się bliżej posiadanym przez depilatory funkcjom. Wybrałyśmy cechy jakie powinno posiadać urządzenie, aby depilacja była szybka, delikatna i przyjemna. Przedstawiamy także najlepsze urządzenia dostępne na rynku.

  EB
 • Pulchna, okrągła, męska - jak radzić sobie z 'grubą' twarzą?

  Pulchna, okrągła, męska - jak radzić sobie z "grubą" twarzą?

  Twarz można wyszczuplić dzięki odpowiedniej fryzurze, koloryzacji, czy makijażowi. Niektórym jednak to nie wystarcza. Dlaczego? - Takie rozwiązania bazują na złudzeniu optycznym. Realnie możemy wyszczuplić twarz, korzystając z zabiegów medycyny estetycznej - mówi dr Agnieszka Bliżanowska z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm.

  Martyna Wyrzykowska
 • Arganowy, migdałowy, z kwasem hialuronowym - modne olejki do twarzy można wykorzystać na wiele sposobów. Sprawdź jakich
Więcej o:

gładka skóra