grzybica paznokci

 • Olejek herbaciany na paznokcie. Jak działa? Efekt cię zaskoczy!

  Olejek herbaciany na paznokcie. Jak działa? Efekt cię zaskoczy!

  Olejek herbaciany ma wiele cennych właściwości - przyspiesza gojenie ran, wspomaga leczenie trądziku, a także wybiela blizny. To jednak niejedyne jego zastosowania. Olejek herbaciany świetnie działa także na paznokcie. Sprawdź, jak go używać i z jakimi uciążliwymi problemami ci pomoże.

  redakcja
 • Co na grzybicę paznokci? Przyczyny, objawy i leczenie grzybicy paznokci
 • Olejek z drzewa herbacianego - właściwości i zastosowanie

  Olejek z drzewa herbacianego - właściwości i zastosowanie

  Olejek z drzewa herbacianego przejawia wiele pożytecznych właściwości, dzięki którym można go wykorzystywać na różne sposoby. Wymienia się go między innymi wśród najsilniej działających naturalnych antyseptyków.

  EK
 • Na jakie choroby paznokci jesteśmy najbardziej narażone? Top 3 uciążliwych chorób paznokci. Jak się przed nimi uchronić?
 • Na dobrej stopie

  Miękkie buty, krem z mocznikiem i delikatny pedikiur. To grunt pod stopami

  Tekst: Dorota Szadkowska, Konsultacja Krystian Siwicki, kosmetolog z Leczniczego Gabinetu Pielęgnacji Nóg, Jakub Gazdowski, kosmetolog
 • Ta sama dieta na włosy i paznokcie

  Doszczętnie zniszczonych włosów i paznokci nie naprawi już nic. Żeby do tego nie dopuścić trzeba wcześnie reagować na czytelny sygnał, jaki wysyła nam ich wygląd. Jeśli nie są ładne, znaczy to, że w organizmie została zachwiana gospodarka witaminami i mikroelementami

  Aleksandra Czwojdrak
Więcej o:

grzybica paznokci