hobby

 • Święta First Minute

  Święta First Minute

  Kupowanie prezentów w wigilię Wigilii, amok w oku i galopujący niedoczas - jeśli tak wspominacie ostatnie święta, to czas na zmianę. Co zrobić, żeby się nie narobić i działać w zwolnionym tempie?

  ola długołęcka
 • Zdobyć Spietsbergen w żeńskim składzie

  Zostawiając dzieci, dom i pracę na blisko miesiąc, chcemy zmierzyć się z surowymi warunkami, z niedźwiedziami, siarczystym mrozem dochodzącym do -40 C, z trudami poruszania się przez lodową pustkę. Chcemy o własnych siłach, bez wsparcia z zewnątrz przemierzyć lody Spitsbergenu i zdobyć szczyt - opowiada Katarzyna Siekierzyńska, jedna z czterech uczestniczek Spitsbergen Polish Female Expedition 2012.

  karola kołodziejczyk
 • Bogini w każdej z nas

  Jaki związek może mieć Afrodyta, Demeter czy Atena ze współczesną kobietą? Czy w każdej z nas drzemie siła kobiet z Olimpu? Jak nauczyć się od starożytnych bogiń samej siebie opowiada Iza Cisek - trenerka rozwoju osobistego.

  wisia dembińska
 • Spalaj bez większego wysiłku

  Spalaj bez większego wysiłku

  Wystarczą już niewielkie zmiany, aby czuć się świetnie jesienią i zimą. Zmiana codziennych nawyków i stylu życia to też sposób na zgubienie kalorii. Co zrobić aby kilogramów ubyło?

  kk
 • Kupuję etycznie, jestem fair

  Fair Trade czyli Sprawiedliwy Handel to więcej niż moda. Jest to przekonanie, że w imię bogactwa nie możemy ignorować problemów mieszkańców z najodleglejszych zakątków naszej planety.

  karola kołodziejczyk
 • Niech marzenia się spełniają

  Niech marzenia się spełniają

  Marzy ci się dom z ogródkiem, podróż dookoła świata lub własna firma? Dowiedz się co leży u podłoża twoich pragnień i jak je realizować. O czym marzą Polki, i jak spełniać te marzenia opowiada Iza Ziemieńska.

  rozmawiała wisia dembińska
 • Będę jeździć samochodem czyli jak oswoić lęk za kierownicą?

  Zdany egzamin to nie wszystko. Często okazuje się, że upragniony dokument nie daje wystarczającego poczucia pewności siebie za kierownicą. Jak oswoić lęk przed prowadzeniem samochodu opowiada Agata Uherek - trenerka miękkich umiejętności psychospołecznych.

  rozmawiała karola kołodziejczyk
 • Przez żołądek do serca

  Przez żołądek do serca

  Jedni szukają pokrewieństwa dusz przez muzykę. Inni przez wspólne hobby. Cher zaś śpiewała, że odpowiedzi na pytanie czy jesteś zakochana szukać trzeba w pocałunku. Są jednak kobiety, które zaczną od zajrzenia do lodówki.

  wod
 • Polecamy na jesień - książki dla 30-parolatki

  Polecamy na jesień - książki dla 30-parolatki

  W podstawówce miałyśmy Anię z Zielonego Wzgórza, Jeżycjadę Musierowicz i Jezioro Osobliwości Siesickiej. "Mistrz i Małgorzata" Bułhakowa, "Gra w klasy" Cortazara, "Wilk stepowy" Hessego, Remarque i Marquez w całości to kanon czasów licealnych i studenckich. A jakie książki trafiają w nastroje kobiet po 30-tce? Próbujemy to ustalić!

  Justyna Lach, Sylwia Jurkiewicz www.bookopen.pl, literacko-społecznościowego portalu dla 30-40-latków
 • Jaką herbatę pić i w jaki sposób ją parzyć? - Esencja wiedzy o herbacie [WYWIAD]
 • Bądź na czasie, chwyć za druty

  Bądź na czasie, chwyć za druty

  W modzie najważniejszy jest indywidualizm. Nie ślepe naśladowanie trendów, lecz kreowanie swoich. Dlatego namawiamy do robienia na drutach. To nie tylko ulubione hobby Hollywoodu, to przede wszystkim szansa stworzenia czegoś bardzo niepowtarzalnego.

  Joanna Biszewska
 • Biografia na zimowe wieczory?

  Biografia na zimowe wieczory?

  Rok 2010 to dla wielbicieli wspomnień i biografii literacki raj. Polecamy wybrane biografie opublikowane w tym roku. To książki do których warto zajrzeć.

  spiro33
 • Blog jak psycholog

  Blog jak psycholog

  Ludzie na całym świecie prowadzą blogi. Codziennie dzielą się z nami swoimi problemami, przeżyciami i przemyśleniami. Blogowanie i czytanie blogów jest dzisiaj nie tylko rozrywką, ale terapią, źródłem porad, też sposobem na znalezienie przyjaciół.

  jolbi
 • Jedz, módl się, kochaj i... podróżuj!

  Jedz, módl się, kochaj i... podróżuj!

  Wydaje ci się czasem, że krążysz w błędnym kole między pracą a domem? Dopada cię rutyna, chwilami znudzenie, coraz trudniej wywołać u ciebie entuzjazm do czegokolwiek? Być może jesteś świeżo po lekturze albo dopiero co obejrzałaś kinowy hit "Jedz, módl się i kochaj" i zadajesz sobie pytanie: a może by tak wsiąść do pociągu/samolotu/autobusu byle jakiego...

  MB
 • Romantyczna randka w jego stylu

  Romantyczna randka w jego stylu

  Zaskocz go i zaproponuj randkę w wyjątkowym miejscu. W galerii 6 propozycji na romantyczną randkę w męskim stylu

  spiro33
 • Książki na jesień, czyli co czytać w fotelu
 • Zapisz się na kurs i wykorzystaj swój potencjał

  Zapisz się na kurs i wykorzystaj swój potencjał

  Nawet, jeśli świetnie Ci idzie - nie spoczywaj na laurach. Odpowiedni kurs lub szkolenie pozwoli ci rozwijać i doskonalić swoje umiejętności, nabyć nowe doświadczenie, poprawić standard w życiu zawodowym i prywatnym

  Agnieszka Sielańczyk
Więcej o:

hobby

 • Twoje hobby

  Hobby to coś, co wypełnia Ci wolny czas, dziedzina, którą się interesujesz i o której chcesz wiedzieć jak najwięcej. Dlaczego warto mieć hobby? ~ pozwala się zrelaksować, zapomnieć o kłopotach i zmartwieniach, uciec choć na chwilę w świat który znamy i lubimy ~ sprawia, że człowiek jest ciekawszy

 • Nieznane hobby gwiazd

  , tylko naprawdę jest uznanym i docenionym fotografem, który ma na swoim koncie publikacje w ''L'Uomo Vogue'', ''Harper's Baazar'', ''Vanity Fair'', ''Interwiev'' czy ''Esquire''. Co warte podkreślenia, hobby Adamsa nie jest dla niego źródłem dochodów, ani sposobem na zarabianie. Honoraria za zdjęcia zasilają

 • Książę George ma nowe hobby. Księżna Kate boi się o niego

  to, by cała trójka miała możliwie zbliżone dzieciństwo do ich rówieśników. Książe George i księżniczka Charlotte uczęszczają na dodatkowe zajęcia, które pozwalają na rozwijanie poszczególnych pasji. Jedno z hobby najstarszego syna nieco zmartwiło Kate. Chłopiec zaskoczył nieoczywistym wyborem. George postawił

 • Pokój hobby

  zbierają przecież bardzo różne przedmioty) bardzo ważne będą przeszklone i zamykane witryny. Fot. designbasics.com W przypadku pokoju, w którym będziemy chcieli uprawiać dość "głośne" hobby (domowy pokój kinowy lub domowy klub muzyczny) zaleca się wyciszenie takiego pomieszczenia. Warto na etapie