hobby

 • Satysfakcja i spełnienie !

  Co może dać satysfakcję i spełnienie? Niewątpliwie podążanie za własnymi marzeniami! Tylko jak się odważyć, podjąć pierwszy krok? Kamila Leszcz- założycielka Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Psycholab , która uwielbia pracować z ludźmi, opowie o tym jak można kreować swój biznes zgodnie z wartościami, pasjami i zaangażowaniem! A w dodatku połączyć to z udanym życiem rodzinnym.

  Anna Trafisz
 • Syreną w siną dal, a może Warszawą na koniec świata?

  Syreną w siną dal, a może Warszawą na koniec świata?

  Syrena, Warszawa, Simca - pamiętacie te samochody? Wygląda na to, że w bliskiej przyszłości mają pojawić się ich nowoczesne wersje. Chcielibyście jeszcze raz przejechać się którymś z nich?

  Olga Limanowska
 • Jak rzucić wszystko i robić to, co się kocha?

  "W życiu pewne są tylko zmiany i nic nie trwa wiecznie, dlatego obserwujcie wszystko dookoła i szukajcie tak długo, aż znajdziecie swoje miejsce w życiu. My kobiety jesteśmy bardzo silne, pomysłowe i konsekwentne. I z odrobiną szczęści "skazane na sukces" - mówi Agnieszka Mienik, założycielka Gabinetu Bezpiecznej Kosmetyki - Estetyka i opowiada o tym, jak jej udało się przekuć swoją determinację, by robić to, co kocha - na sukces w biznesie.

  Małgorzata Smoczyńska
 • Piłki pod spódniczki? To nie przystoi! - Tenisistki sprzed lat
 • Dorożką nie tylko do ołtarza

  Dorożką nie tylko do ołtarza

  Dzisiaj dorożka to pojazd rezerwowany na śluby i wielkie uroczystości. Musi być ładnie przyozdobiona i elegancka. Skąd wziął się ten pomysł?

  Olga Limanowska
 • Bitwa pod Grunwaldem - kto ufundował pomnik w 500 rocznicę zwycięstwa nad Krzyżakami?
 • Moda plażowa kiedyś - jak seksownie ubierano się podczas plażowania?
 • Kawiarnia na urodziny - jak założyłam swój własny biznes?

  Wykorzystała zmiany zachodzące w jej życiu i zrealizowała marzenie - w dniu 40-tych urodzin otworzyła swoją własną kawiarnię chilloutową Chillani, Odważyła się zrobić to, co jest dla niej ważne i ma apetyt na więcej! Anita Krzyżanowska opowiada o tym, skąd wzięła odwagę, by założyć swój biznes i jaka była jej droga do otwarcia własnej kawiarni.

  Anna Trafisz
 • Karuzela, ciuchcia, rollercoaster - jakie były kiedyś?

  Karuzela, ciuchcia, rollercoaster - jakie były kiedyś?

  Wesołe miasteczko to miejsce, gdzie zabawa jest dla wszystkich, niezależnie od wieku. Dorośli dostarczają sobie adrenaliny na rollercoasterach, a dzieci mogą się wyszaleć na gigantycznych trampolinach lub zjeżdżalniach. Zobaczcie czy dzisiejsze lunaparki różnią się od tych sprzed lat.

  Olga Limanowska
Więcej o:

hobby

 • Twoje hobby

  Hobby to coś, co wypełnia Ci wolny czas, dziedzina, którą się interesujesz i o której chcesz wiedzieć jak najwięcej. Dlaczego warto mieć hobby? ~ pozwala się zrelaksować, zapomnieć o kłopotach i zmartwieniach, uciec choć na chwilę w świat który znamy i lubimy ~ sprawia, że człowiek jest ciekawszy

 • Nieznane hobby gwiazd

  , tylko naprawdę jest uznanym i docenionym fotografem, który ma na swoim koncie publikacje w ''L'Uomo Vogue'', ''Harper's Baazar'', ''Vanity Fair'', ''Interwiev'' czy ''Esquire''. Co warte podkreślenia, hobby Adamsa nie jest dla niego źródłem dochodów, ani sposobem na zarabianie. Honoraria za zdjęcia zasilają

 • Pokój hobby

  zbierają przecież bardzo różne przedmioty) bardzo ważne będą przeszklone i zamykane witryny. Fot. designbasics.com W przypadku pokoju, w którym będziemy chcieli uprawiać dość "głośne" hobby (domowy pokój kinowy lub domowy klub muzyczny) zaleca się wyciszenie takiego pomieszczenia. Warto na etapie

 • Borys Szyc i Marysia - połączyło ich wspólne hobby

  Borys Szyc na festiwalu w Opolu wystąpił na koncercie poświęconym piosenkom z repertuaru Seweryna Krajeńskiego. Po festiwalu odbyło się oczywiście after party, na który pojawiła się cała śmietanka gwiazd. Wchodząc do baru Szyc krzyknął do obecnych tam gości: "Zaj....ście zaśpiewałem, nie?!". Aktor