hobby

 • Fakty i mity o medycynie estetycznej

  Po botoksie nie można marszczyć czoła. Korekta ust spowoduje, że będziesz wyglądać jak ryba. Zmarszczki znikną na chwilę, ale potem będziesz wyglądać jak stuletnia staruszka. Wiecznie młode celebrytki zapewniają nas, że za ich urodę odpowiadają jedynie geny, a my im wierzymy, bo medycyna estetyczna obrosła w mity, które mają niewiele wspólnego z prawdą. O tym, jak działa botoks, czym naprawdę zajmuje się medycyna estetyczna i kiedy warto zacząć pomagać skórze rozmawiamy z dr Katarzyną Jasiewicz, właścicielką Instytutu Piękna Consensus med i organizatorką programu ?Matki i córki - historia piękna?.

  red
 • Wystarczająco Perfekcyjna Pani Domu: Najlepsze porady pani domu
 • Magia fryzjerstwa - zdjęcia, które musisz zobaczyć!
 • Wystarczająco Perfekcyjna Pani Domu: Czy warto kupować niemiecką chemię?

  Niemieckie proszki do prania, tabletki do zmywarki i środki czyszczące - to właśnie one uważane są za lepsze od polskich. Dlaczego tak jest skoro kupujemy je od tych samych producentów? Niemiecka chemia to fanaberia czy rzeczywiście warto kupować u naszych zachodnich sąsiadów?

  Olga Limanowska
 • Fartuszek na siebie, liczydło pod pachę i do szkoły marsz!
 • Zdrowy Sukces

  Wywiad z Elżbietą Lange, Absolwentką I edycji Szkoły Liderek, dyplomowanym coachem, doradcą rozwoju osobistego, kobietą w rozwoju, założycielką Firmy Lange Coaching.

  Agnieszka Mędrzycka
 • Kopciuszek, sierotka Marysia i inne bajki, o których się nie zapomina

  Kopciuszek, sierotka Marysia i inne bajki, o których się nie zapomina

  Dzisiejsze bajki to nie to samo, co kiedyś. Dzisiaj oglądamy animowane science fiction, a kiedyś nie mogliśmy oderwać się od czarno - białych opowieści o dziewczynce i krasnoludkach. Które bajki wolicie? Te, które obecnie oglądają dzieci czy te z czasów waszej młodości?

  Olga Limanowska
 • Moje kosmetyki to woda i mydło - co powinno się zmienić?

  Wacława Kowalska oraz jej dwie córki bliźniaczki postanowiły zrobić coś dla siebie. Zdecydowały się na metamorfozę, ale tylko jeśli będą mogły zrobić to razem. Zobaczcie co na ich temat powiedziała Katarzyna Jasiewicz - lekarz medycyny estetycznej.

  Redakcja
 • Wczoraj Warszawa przez minutę zastygła na cześć powstańców warszawskich - Polacy pamiętają i dumnie wspominają
 • Satysfakcja i spełnienie !

  Co może dać satysfakcję i spełnienie? Niewątpliwie podążanie za własnymi marzeniami! Tylko jak się odważyć, podjąć pierwszy krok? Kamila Leszcz- założycielka Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Psycholab , która uwielbia pracować z ludźmi, opowie o tym jak można kreować swój biznes zgodnie z wartościami, pasjami i zaangażowaniem! A w dodatku połączyć to z udanym życiem rodzinnym.

  Anna Trafisz
 • Syreną w siną dal, a może Warszawą na koniec świata?

  Syreną w siną dal, a może Warszawą na koniec świata?

  Syrena, Warszawa, Simca - pamiętacie te samochody? Wygląda na to, że w bliskiej przyszłości mają pojawić się ich nowoczesne wersje. Chcielibyście jeszcze raz przejechać się którymś z nich?

  Olga Limanowska
 • Jak rzucić wszystko i robić to, co się kocha?

  "W życiu pewne są tylko zmiany i nic nie trwa wiecznie, dlatego obserwujcie wszystko dookoła i szukajcie tak długo, aż znajdziecie swoje miejsce w życiu. My kobiety jesteśmy bardzo silne, pomysłowe i konsekwentne. I z odrobiną szczęści "skazane na sukces" - mówi Agnieszka Mienik, założycielka Gabinetu Bezpiecznej Kosmetyki - Estetyka i opowiada o tym, jak jej udało się przekuć swoją determinację, by robić to, co kocha - na sukces w biznesie.

  Małgorzata Smoczyńska
 • Piłki pod spódniczki? To nie przystoi! - Tenisistki sprzed lat
 • Dorożką nie tylko do ołtarza

  Dorożką nie tylko do ołtarza

  Dzisiaj dorożka to pojazd rezerwowany na śluby i wielkie uroczystości. Musi być ładnie przyozdobiona i elegancka. Skąd wziął się ten pomysł?

  Olga Limanowska
 • Bitwa pod Grunwaldem - kto ufundował pomnik w 500 rocznicę zwycięstwa nad Krzyżakami?
 • Moda plażowa kiedyś - jak seksownie ubierano się podczas plażowania?
 • Kawiarnia na urodziny - jak założyłam swój własny biznes?

  Wykorzystała zmiany zachodzące w jej życiu i zrealizowała marzenie - w dniu 40-tych urodzin otworzyła swoją własną kawiarnię chilloutową Chillani, Odważyła się zrobić to, co jest dla niej ważne i ma apetyt na więcej! Anita Krzyżanowska opowiada o tym, skąd wzięła odwagę, by założyć swój biznes i jaka była jej droga do otwarcia własnej kawiarni.

  Anna Trafisz
 • Karuzela, ciuchcia, rollercoaster - jakie były kiedyś?

  Karuzela, ciuchcia, rollercoaster - jakie były kiedyś?

  Wesołe miasteczko to miejsce, gdzie zabawa jest dla wszystkich, niezależnie od wieku. Dorośli dostarczają sobie adrenaliny na rollercoasterach, a dzieci mogą się wyszaleć na gigantycznych trampolinach lub zjeżdżalniach. Zobaczcie czy dzisiejsze lunaparki różnią się od tych sprzed lat.

  Olga Limanowska
Więcej o:

hobby