hobby

 • Akrobacje człowieka-muchy, lot balonem do stratosfery - sposoby sprzed lat na wzrost adrenaliny
 • Relaks w parku

  Relaks w parku

  Rozpoznajecie parki ze zdjęć? Wiele się zmieniło od tamtych czasów jednak nie zmieniło się to, że do dziś ludzie chętnie spędzają czas w parkach. Zobaczcie co zmieniło się od tamtych czasów.

  Olga Limanowska
 • 5 sposobów, by zostać liderką własnego życia -czyli jak wyruszyć w drogę ku realizacji marzeń

  Liderka, kobieta spełniona, kobieta sukcesu? Kto to właściwie jest? Czy to ktoś wyjątkowy, kogo widzimy na okładkach gazet i w programach telewizyjnych? Czy to kobieta ze świata biznesu, znana twarz, kobiecy autorytet? A może kobieta, która stoi za sterem swojego życia, zmienia się, odważnie kreuje swój świat, wychodzi mu naprzeciw, sięga po swój sukces? Czy Ty też możesz być liderką?

  red
 • Dzień marynarza - ku pamięci tych, co służą na morzu

  Dzień marynarza - ku pamięci tych, co służą na morzu

  25 czerwca to Dzień Marynarza. Święto ustanowione zostało przez Międzynarodową Organizację Morską, a obchodzone jest od niedawna bo od 2010 roku. Jest to dzień uhonorowania marynarzy oraz podkreślenia ich ważnej roli w handlu międzynarodowym i gospodarce światowej.

  Olga Limanowska
 • Plaża czy kajaki - co najchętniej wybierali Polacy przed laty?
 • Na wczasy ze zwierzakiem

  Na wczasy ze zwierzakiem

  Zwierzęta są dla nas często tak drogie jak członek rodziny lub najbliższy przyjaciel. Zawsze wysłuchają, dotrzymają kroku, zainspirują, a czasem wydaje się, że potrafią doradzić. Dlaczego więc nie zabrać naszego drogiego pupila na urlop? Zobaczcie jak znani sprzed lat spędzali czas ze swoimi zwierzętami.

  Olga Limanowska
 • Najlepsze Szkoły Mody świata - o czym marzyć, kiedy marzysz o modzie

  Najlepsze Szkoły Mody świata - o czym marzyć, kiedy marzysz o modzie

  Coraz więcej młodych ludzi marzy o karierze w branży mody. Główny problem polega na tym, że nie wiadomo gdzie zdobyć właściwe wykształcenie. Istnieją jednak na świecie szkoły, o których warto marzyć - sprawdźcie kto je ukończył i dlaczego są takie niesamowite.

  Martyna Wyrzykowska
 • Powodzie i ulewy w dawnej Warszawie - które ulice były zalewane najbardziej?
 • Zakuwanie czy ściąganie - jak studiowano przed laty?

  Zakuwanie czy ściąganie - jak studiowano przed laty?

  Czerwiec jest miesiącem, w którym przychodzi studentom zmagać się z zaliczeniami i egzaminami. Wiąże się z tym nauka do późna i brak wolnego czasu.
  Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała sesja egzaminacyjna i jak radzili sobie z nią ówcześni studenci.

  Olga Limanowska
 • Miś medytuje a małpy wychodzą na spacer - Jak kiedyś żyło się zwierzętom w ZOO?
Więcej o:

hobby

 • Twoje hobby

  Hobby to coś, co wypełnia Ci wolny czas, dziedzina, którą się interesujesz i o której chcesz wiedzieć jak najwięcej. Dlaczego warto mieć hobby? ~ pozwala się zrelaksować, zapomnieć o kłopotach i zmartwieniach, uciec choć na chwilę w świat który znamy i lubimy ~ sprawia, że człowiek jest ciekawszy

 • Nieznane hobby gwiazd

  , tylko naprawdę jest uznanym i docenionym fotografem, który ma na swoim koncie publikacje w ''L'Uomo Vogue'', ''Harper's Baazar'', ''Vanity Fair'', ''Interwiev'' czy ''Esquire''. Co warte podkreślenia, hobby Adamsa nie jest dla niego źródłem dochodów, ani sposobem na zarabianie. Honoraria za zdjęcia zasilają

 • Książę George ma nowe hobby. Księżna Kate boi się o niego

  to, by cała trójka miała możliwie zbliżone dzieciństwo do ich rówieśników. Książe George i księżniczka Charlotte uczęszczają na dodatkowe zajęcia, które pozwalają na rozwijanie poszczególnych pasji. Jedno z hobby najstarszego syna nieco zmartwiło Kate. Chłopiec zaskoczył nieoczywistym wyborem. George postawił

 • Pokój hobby

  zbierają przecież bardzo różne przedmioty) bardzo ważne będą przeszklone i zamykane witryny. Fot. designbasics.com W przypadku pokoju, w którym będziemy chcieli uprawiać dość "głośne" hobby (domowy pokój kinowy lub domowy klub muzyczny) zaleca się wyciszenie takiego pomieszczenia. Warto na etapie