hobby

 • Czytanie - ulubioną czynnością Polaków w minionym wieku

  Czytanie - ulubioną czynnością Polaków w minionym wieku

  Rozwija intelektualnie, emocjonalnie, pobudza wyobraźnię i daje mnóstwo satysfakcji. Niestety dziś w dobie internetu i telewizji, coraz rzadziej znajdujemy czas na czytanie. Dawniej był to powszechny nawyk.

  Magdalena Bloch
 • Fashion Democracy - wyjątkowe kolekcje młodych, polskich projektantów.
 • Noc Zakupów oraz wybory Miss Egzotica International
 • Za co Polacy kochają SPA?

  Za co Polacy kochają SPA?

  Już co dziesiąty Polak korzysta ze SPA. Jednak czego innego szukają w nich kobiety i mężczyźni oraz osoby dwudziesto i trzydziestoletnie od starszych. Jak zmienia się podejście Polaków do SPA i czego oczekują w takich miejscach?

  Magdalena Bloch
 • III edycja targów Misz-Masz w Blue City

  III edycja targów Misz-Masz w Blue City

   Targi ubrań i dodatków zaprojektowanych przez młodych, polskich projektantów w atrakcyjnych cenach. 13 lutego rusza III edycja Misz-Masz w C. H. Blue City.  

  Redakcja
 • Śniadanie podano do stołu - gdzie się teraz jada w Warszawie?

  Najmodniej spotkać się teraz przy śniadaniu. Miejsc (przynajmniej w stolicy) na poranne biesiady nie brakuje.- To najważniejszy posiłek dnia - przekonują jedni konsumenci, a inni dorzucają, że tak najprościej ściągnąć w jedno miejsce wszystkich ?dzieciatych? znajomych.

  Ola Długołęcka
 • Anglosaskie Walentynki kontra słowiańska Sobótka

  Anglosaskie Walentynki kontra słowiańska Sobótka

  Bukiet kwiatów, bombonierka, kolacja przy świecach i czułe pocałunki. Dawniej takich sposobów używano chcąc zdobyć względy płci przeciwnej. W dniu zakochanych liczyły się bardziej tańce i skoki, a także zrzucanie wianków, które miały dotrzeć do ukochanego.

  Magdalena Bloch
 • Bardzo wyzwolone kobiety są nudne [ROZMOWA]

  - Gdy opowiadałam w pracy, że chcę napisać coś "miłego, lekkiego i przyjemnego", szef mówił, że to sugeruje banał. Jakby wszystko co ma sens w życiu mogło przychodzić tylko po morderczej walce z febrą i depresją jednocześnie - mówi Aneta Borowiec, autorka książki "Wilczyce".

  Ola Długołęcka
 • Wystawy psów sprzed lat

  Wystawy psów sprzed lat

  Wygląd zewnętrzny psa, cechy charakteru, ułożenie i posłuszeństwo wobec właściciela. To cechy które powinien mieć wystawowy champion. Czy w latach 30. XX w. również tak było?

  Magdalena Bloch
 • Ślub: Czy warto robić listę prezentów?

  Ślub: Czy warto robić listę prezentów?

  Prezent niespodzianka, gotówka, a może kolejny odkurzacz, pościel czy żelazko? Aby nie dostać kilku takich samych prezentów, warto przemyśleć tę kwestię na kilka miesięcy przed ceremonią i przygotować spis rzeczy, którymi chcielibyśmy być obdarowani.

  Magdalena Bloch
 • Jak kiedyś dbano o higienę osobistą?

  Jak kiedyś dbano o higienę osobistą?

  Mycie włosów, czyszczenie paznokci czy szczotkowanie zębów. To czynności, które zaliczamy do higieny osobistej. Jest ona podstawą funkcjonowania człowieka. Czy kilkadziesiąt lat temu również tak było?

  Magdalena Bloch
 • Marka i ubrania odzwierciedlają mój zadziorny charakter [WYWIAD]

  Sama projektuje i szyje ubrania. Potem je nosi i sprawdza czy podkreślają atuty sylwetki i robią wrażenie dzięki zadziornemu nadrukowi. Dla kogo są ubrania z metką SHE/S A RIOT oraz co wspólnego mają z projektami Stelli McCartney? Rozmawiamy z Eweliną Kustrą - założycielką marki.

  rozmawiała Magda Bloch
 • Cyganie w Wielkim Mieście

  Niektórzy oglądają "Ekipę z Jersey", są także tacy, którzy kochają "Rodzinę Kardashianów". Wielbiciele podglądania życia prywatnego innych mają teraz niepowtarzalną szansę przyjrzeć się, jak w samym środku nowojorskiego Manhattanu ściera się romska tradycja z postawą cygańskich postępowców.

  Ola Długołęcka
 • Toczki to wisienka na torcie stylizacji [WYWIAD]

  Bardziej rzemieślnik, niż projektantka. Tak o sobie mówi Anna Pięta, która tworzy niepowtarzalne nakrycia głowy, a także organizuje "ściegi? - targi dla młodych projektantów.

  Magdalena Bloch
 • Konkursy piękności sprzed lat

  Konkursy piękności sprzed lat

  Ponadprzeciętna uroda, charyzma oraz talent. To cechy, które w dzisiejszych czasach powinna posiadać ta najpiękniejsza. Jesteśmy ciekawe, czym jury kierowało się, podczas wyboru miss kilkadziesiąt lat temu!

  Magdalena Bloch
 • Tramwaje 13N - jakie były 50 lat temu...

  Tramwaje 13N - jakie były 50 lat temu...

  Od Nowego Roku historyczne ?parówki? zostały wycofane i przestały jeździć po warszawskich szynach. A że mamy do nich sentyment, postanowiłyśmy przyjrzeć się im z bliska.

  Magdalena Bloch
 • Wystarczająco dobra Pani domu

  Wystarczająco dobra Pani domu

  Rozpoczynamy nowy cykl, w którym zaprezentujemy wam ciekawe rozwiązania problemów, które dręczą każdą Panią Domu. Jak stać się lepszą wersją samej siebie i to najmniejszym kosztem?

  Magdalena Bloch
Więcej o:

hobby

 • Twoje hobby

  Hobby to coś, co wypełnia Ci wolny czas, dziedzina, którą się interesujesz i o której chcesz wiedzieć jak najwięcej. Dlaczego warto mieć hobby? ~ pozwala się zrelaksować, zapomnieć o kłopotach i zmartwieniach, uciec choć na chwilę w świat który znamy i lubimy ~ sprawia, że człowiek jest ciekawszy

 • Nieznane hobby gwiazd

  , tylko naprawdę jest uznanym i docenionym fotografem, który ma na swoim koncie publikacje w ''L'Uomo Vogue'', ''Harper's Baazar'', ''Vanity Fair'', ''Interwiev'' czy ''Esquire''. Co warte podkreślenia, hobby Adamsa nie jest dla niego źródłem dochodów, ani sposobem na zarabianie. Honoraria za zdjęcia zasilają

 • Książę George ma nowe hobby. Księżna Kate boi się o niego

  to, by cała trójka miała możliwie zbliżone dzieciństwo do ich rówieśników. Książe George i księżniczka Charlotte uczęszczają na dodatkowe zajęcia, które pozwalają na rozwijanie poszczególnych pasji. Jedno z hobby najstarszego syna nieco zmartwiło Kate. Chłopiec zaskoczył nieoczywistym wyborem. George postawił

 • Pokój hobby

  zbierają przecież bardzo różne przedmioty) bardzo ważne będą przeszklone i zamykane witryny. Fot. designbasics.com W przypadku pokoju, w którym będziemy chcieli uprawiać dość "głośne" hobby (domowy pokój kinowy lub domowy klub muzyczny) zaleca się wyciszenie takiego pomieszczenia. Warto na etapie