hobby

 • Modne i wygodne - czapki sprzed lat

  Modne i wygodne - czapki sprzed lat

  Babcia zawsze mówiła, że przez głowę ucieka najwięcej ciepła. A że za oknem zimno i wirusy szaleją, trzymajcie się ciepło i noście czapy!

  Ola Długołęcka
 • KONKURS "Słowa dziwolągi"

  Fąfel, sztachetka i kopytko - niektóre słowa wzruszają samym swoim brzmieniem. Czy Ty także masz ulubione wyrazy-dziwolągi?

  red
 • Przystojniacy w mundurach sprzed lat

  Przystojniacy w mundurach sprzed lat

  Za mundurem panny sznurem? Sam mundur nie wystarczy, musi być jeszcze odpowiednia postawa i błysk w oku. Bierzemy na tapetę przystojnych wojskowych z dawnych lat i oceniamy ich walory.

  Ola Długołęcka
 • Zacznij Nowy Rok od Smacznej Herbaty

  Zacznij Nowy Rok od Smacznej Herbaty

  Jesteśmy ambitne, pracowite i zaangażowane. To niezaprzeczalny fakt. Jednak żadna z nas nie jest w stanie pracować na najwyższych obrotach nieprzerwanie przez 8 godzin dziennie. Jeżeli odczuwasz chwilowy spadek formy, oderwij się od biurka i idź zaparz ulubioną herbatę. Gwarantujemy, zdrowy zastrzyk energii sprawi, że twoje baterie zostaną naładowane.

  Redakcja
 • Bralczyk i Ogórek o kobiecie

  Ich zdaniem kłopoty z kobietami mają wszyscy mężczyźni - nie tylko ze zdobywaniem czy zawieraniem z nimi znajomości, ale z kobietami... po prostu. Co autorzy mieli na myśli?

  Redakcja
 • Channing Tatum - najseksowniejszy mężczyzna na świecie?

  Channing Tatum - najseksowniejszy mężczyzna na świecie?

  Wybór magazynu "People", który ogłosił w tym roku Tatuma najseksowniejszym żyjącym mężczyzną nie spotkał się z ogólną aprobatą. "Mięśnie, płaski brzuch i duże usta, a co po za tym ma do zaproponowania Channing?" - pytają Internauci i media.

  Ola Długołęcka
 • To nie jest film o samcach alfa - Artur Żmijewski o swojej nowej roli i męskich uczuciach

  To nie jest film o samcach alfa - Artur Żmijewski o swojej nowej roli i męskich uczuciach

  Czekając w kinie na rozpoczęcie filmu "Mój rower" zastanawiałam się, co nowego mogę usłyszeć o męskich emocjach. Kolejna przemiana z dumnego macho we wrażliwego faceta? A może wspólny pakt przeciw kobiecie? Nic z tych rzeczy - wyszłam z sali oczarowana prostotą filmu Piotra Trzaskalskiego. Trzech mężczyzn, trzy pokolenia i trzy świetnie zagrane role, w tym postać Pawła, wykreowana przez Artura Żmijewskiego.

  Martyna Wyrzykowska
Więcej o:

hobby

 • Twoje hobby

  Hobby to coś, co wypełnia Ci wolny czas, dziedzina, którą się interesujesz i o której chcesz wiedzieć jak najwięcej. Dlaczego warto mieć hobby? ~ pozwala się zrelaksować, zapomnieć o kłopotach i zmartwieniach, uciec choć na chwilę w świat który znamy i lubimy ~ sprawia, że człowiek jest ciekawszy

 • Nieznane hobby gwiazd

  , tylko naprawdę jest uznanym i docenionym fotografem, który ma na swoim koncie publikacje w ''L'Uomo Vogue'', ''Harper's Baazar'', ''Vanity Fair'', ''Interwiev'' czy ''Esquire''. Co warte podkreślenia, hobby Adamsa nie jest dla niego źródłem dochodów, ani sposobem na zarabianie. Honoraria za zdjęcia zasilają

 • Książę George ma nowe hobby. Księżna Kate boi się o niego

  to, by cała trójka miała możliwie zbliżone dzieciństwo do ich rówieśników. Książe George i księżniczka Charlotte uczęszczają na dodatkowe zajęcia, które pozwalają na rozwijanie poszczególnych pasji. Jedno z hobby najstarszego syna nieco zmartwiło Kate. Chłopiec zaskoczył nieoczywistym wyborem. George postawił

 • Pokój hobby

  zbierają przecież bardzo różne przedmioty) bardzo ważne będą przeszklone i zamykane witryny. Fot. designbasics.com W przypadku pokoju, w którym będziemy chcieli uprawiać dość "głośne" hobby (domowy pokój kinowy lub domowy klub muzyczny) zaleca się wyciszenie takiego pomieszczenia. Warto na etapie