hobby

 • Modne i wygodne - czapki sprzed lat

  Modne i wygodne - czapki sprzed lat

  Babcia zawsze mówiła, że przez głowę ucieka najwięcej ciepła. A że za oknem zimno i wirusy szaleją, trzymajcie się ciepło i noście czapy!

  Ola Długołęcka
 • KONKURS "Słowa dziwolągi"

  Fąfel, sztachetka i kopytko - niektóre słowa wzruszają samym swoim brzmieniem. Czy Ty także masz ulubione wyrazy-dziwolągi?

  red
 • Przystojniacy w mundurach sprzed lat

  Przystojniacy w mundurach sprzed lat

  Za mundurem panny sznurem? Sam mundur nie wystarczy, musi być jeszcze odpowiednia postawa i błysk w oku. Bierzemy na tapetę przystojnych wojskowych z dawnych lat i oceniamy ich walory.

  Ola Długołęcka
 • Zacznij Nowy Rok od Smacznej Herbaty

  Zacznij Nowy Rok od Smacznej Herbaty

  Jesteśmy ambitne, pracowite i zaangażowane. To niezaprzeczalny fakt. Jednak żadna z nas nie jest w stanie pracować na najwyższych obrotach nieprzerwanie przez 8 godzin dziennie. Jeżeli odczuwasz chwilowy spadek formy, oderwij się od biurka i idź zaparz ulubioną herbatę. Gwarantujemy, zdrowy zastrzyk energii sprawi, że twoje baterie zostaną naładowane.

  Redakcja
 • Bralczyk i Ogórek o kobiecie

  Ich zdaniem kłopoty z kobietami mają wszyscy mężczyźni - nie tylko ze zdobywaniem czy zawieraniem z nimi znajomości, ale z kobietami... po prostu. Co autorzy mieli na myśli?

  Redakcja
 • Channing Tatum - najseksowniejszy mężczyzna na świecie?

  Channing Tatum - najseksowniejszy mężczyzna na świecie?

  Wybór magazynu "People", który ogłosił w tym roku Tatuma najseksowniejszym żyjącym mężczyzną nie spotkał się z ogólną aprobatą. "Mięśnie, płaski brzuch i duże usta, a co po za tym ma do zaproponowania Channing?" - pytają Internauci i media.

  Ola Długołęcka
 • To nie jest film o samcach alfa - Artur Żmijewski o swojej nowej roli i męskich uczuciach

  To nie jest film o samcach alfa - Artur Żmijewski o swojej nowej roli i męskich uczuciach

  Czekając w kinie na rozpoczęcie filmu "Mój rower" zastanawiałam się, co nowego mogę usłyszeć o męskich emocjach. Kolejna przemiana z dumnego macho we wrażliwego faceta? A może wspólny pakt przeciw kobiecie? Nic z tych rzeczy - wyszłam z sali oczarowana prostotą filmu Piotra Trzaskalskiego. Trzech mężczyzn, trzy pokolenia i trzy świetnie zagrane role, w tym postać Pawła, wykreowana przez Artura Żmijewskiego.

  Martyna Wyrzykowska
Więcej o:

hobby