hobby

 • Proszę czekać, będzie rozmowa - czy to jeszcze pamiętamy?
 • Słodziki cieszą się złą sławą. Czy słusznie?

  Słodziki cieszą się złą sławą. Czy słusznie?

  "Szkodzi układowi nerwowemu", "jest rakotwórczy", "to sama chemia" - takimi informacjami wymieniają się przeciwnicy słodzików. Naukowcy obalają część teorii, a na poparcie swoich tez mają... wyniki badań.

  Ola Długołęcka
 • Witaj szkoło! Tak się uczono przed laty

  Witaj szkoło! Tak się uczono przed laty

  Rozpoczęcie roku szkolnego coraz bliżej, studenci w przeciwieństwie do uczniów mają jeszcze trochę czasu. Jak kiedyś wyglądały zajęcia szkolne? Sprawdź, jeśli nie chcesz dostać uwagi do dzienniczka.

  Ola Długołęcka
 • Pocałunki - jak to robiono kiedyś?

  Pocałunki - jak to robiono kiedyś?

  Na zdjęciach Narodowego Archiwum Cyfrowego zebrano zapisy wielkich chwil, dramatycznych wydarzeń, ale także codziennego życia. Jednym z jego przejawów jest miłość i... pocałunki.

  Ola Długołęcka
 • Miłość w czasach Facebooka - jak ją znaleźć i zatrzymać?!

  Miłość w czasach Facebooka - jak ją znaleźć i zatrzymać?!

  Co zrobić, żeby uczucie - w trybie offline i online przetrwało próbę czasu i niezgodności charakterów? Melanie Gideon, żona z dwudziestoletnim stażem i pisarka uważa, że zna odpowiedź na to pytanie. Czy rzeczywiście?

  Ola Długołęcka
 • O czym marzy warszawiak? Znamy odpowiedź!

  O czym marzy warszawiak? Znamy odpowiedź!

  Mieszkańcy stolicy z tęsknotą patrzą na przedwojenną Warszawę i atrakcje, które oferowała. Potańcówki na świeżym powietrzu, rejsy po Wiśle i koncerty w kawiarnianych ogródkach - to tylko niektóre z rozrywek, których powrót w wielkim stylu marzy się warszawiakom.

  Ola Długołęcka
 • Damesy, Sejmowe, a może Egipskie - tak palono przed laty!
 • Olimpiada - igrzyska sprzed lat

  Olimpiada - igrzyska sprzed lat

  Przed Londynem w 2012 roku, Letnie Igrzyska rozegrano m.in. w Los Angeles i Berlinie. Jak wyglądały zawody i ich organizacja w 1932 i 1936 roku?

  Ola Długołęcka
 • Odkryj siebie

  Odkryj siebie...dla siebie, czyli pierwsze spotkanie z cyklu Ladies Fashion

  redakcja/materiały prasowe
 • Jaki tworzycie związek? Rozszyfruj go!

  Jaki tworzycie związek? Rozszyfruj go!

  Jesteś pewna, że razem z ukochanym tworzycie idealne odwzorowanie dwóch połówek jabłka - związek pełen harmonii i dopełniający się. Może okazać się, że to tylko Twoja wyobraźnia, bo znajomi uważają Was za układ przypominający wiecznie walczącego psa i kota. Miłosne związki doczekały się już wielu typologii - także zabawnych. Jaki układ tworzycie Wy?

  Ola Długołęcka
 • Pod namiotem? Tak było kiedyś!

  Pod namiotem? Tak było kiedyś!

  Zamiast lecieć z duszą na ramieniu z biurem podróży, którego kondycja finansowa jest niepewna, można zameldować się pod namiotem. Wtedy tylko pogoda może popsuć udany wypoczynek!

  Ola Długołęcka
 • Relaks nad basenem. Tak lato spędzano przed... laty

  Relaks nad basenem. Tak lato spędzano przed... laty

  Wysokie temperatury, dłuższy dzień, chęć relaksu - to wszystko sprawiało, że wśród mieszkańców miast dużą popularnością cieszyło się spędzanie czasu na odkrytych basenach. Gdzie i jak się kiedyś chłodzono?

  Ola Długołęcka
 • Śniadania wyższych sfer przed wojną - jakie były?
 • Dyskonty - jesteśmy za czy przeciw?

  W dyskontach kupują znajomi. W teorii tego typu sklepy cenią jakość i są mądrym wyborem. A jak jest w praktyce? Za co lubimy i nie lubimy dyskontów?

  Ola Długołęcka
 • Czy Twój związek ma doła?

  Czy Twój związek ma doła?

  Jest mu smutno, czuje się źle, nic mu się nie chce? Jeśli Twój związek jest znudzony i poirytowany, to możliwe, że zawisły nad nim czarne chmury. Jak je rozpędzić?

  Ola Długołęcka
 • Kobiety Kina 2012 - wyjątkowy kalendarz

  Kobiety Kina 2012 - wyjątkowy kalendarz

  12 kobiet - legend polskiego kina wzięło udział w projekcie charytatywnym zorganizowanym przez Katarzynę Rykaczewską - założycielkę agencji Apsters Event, z którego dochód w całości przeznaczony będzie na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?".

  kk
 • Kobiety graczki

  Gdy wyobrażamy sobie osobę siedzącą przy konsoli, wśród huku strzelaniny czy ryku silnika, zapatrzoną w ekran, przed oczami staje nam chłopiec lub mężczyzna. Czy w świecie gier komputerowych nie ma kobiet? Są, i jest ich coraz więcej. Na dodatek starają się przez gry zbawić świat.

  wod
 • Eko-święta

  Ekologiczne Święta to takie, które są w zgodzie z racjonalnym postępowaniem wobec środowiska, w których minimalizujemy nasz wpływ na środowisko, zużycie czegokolwiek, marnowanie czegokolwiek. Ekolodzy przygotowali przedświąteczny zestaw podpowiedzi, jak spędzić ekologiczne, zrównoważone święta.

  kk
 • Prezenty - zrób je sama

  Prezenty - zrób je sama

  Ekonomiczne, pomysłowe, od serca, niezapomniane. Zaskocz w tym roku swoją inwencją najbliższych.

  kk
 • 10 książek do oglądania na Święta

  10 książek do oglądania na Święta

  Kevin sam w domu, Seksmisja, Szklana pułapka...Idą Święta i z tej okazji telewizja na pewno przypomni nam swoje nieśmiertelne bożonarodzeniowe hity. Może jednak w tym roku pokusimy się o zmiany w scenariuszu i zamiast filmów pooglądamy książki!  Bo wbrew pozorom przyjemność obcowania z książką wcale nie musi ograniczać się wyłącznie do czytania, a wybór pozycji stworzonych specjalnie z myślą o ?oglądaniu?, jest coraz większy.

  kk
 • Czas na zmianę

  Czas na zmianę

  Nawet jeśli jesteśmy niezadowoleni ze swojej sytuacji, jest ona dla nas bezpieczna. Nowa jest nieoswojona i niesie ryzyko porażki. O zmianach w życiu rozmawiam z Izą Cisek, trenerką rozwoju osobistego.

  kk
 • Okazuje się, że mężczyźni nie myślą tylko o seksie!

  Okazuje się, że mężczyźni nie myślą tylko o seksie!

  O czym myślą mężczyźni, jeśli nie myślą o seksie? Okazuje się, że myślą także o spaniu i jedzeniu. A co zaprząta głowę zaproszonym do studia Dzień Dobry TVN mężczyznom? Co na to Rafał Rutkowski, Doman Nowakowski, Radosław Majdan i prof. Zbigniew Lew-Starowicz? Czy Marcin Prokop myśli, jak sugeruje Dorota Wellman, bez przerwy o seksie?

  red
 • Być czy mieć? Zmień tryb myślenia

  Być czy mieć? Zmień tryb myślenia

  Wszędzie słyszymy o kryzysie, bankructwach, problemach. Większość z nas nie lubi, gdy coś nas ogranicza. Co możemy zrobić, żeby gładko zmienić przyzwyczajenia i ulżyć naszemu portfelowi? Nawet jeśli nie mamy powodów do narzekania i ograniczania się, nasza sytuacja może się pogorszyć (bo nawet najlepsi nie znają dnia ani godziny). Dlatego zamiast na posiadaniu, powinnyśmy skupić się na byciu. Wymaga to przejścia na boczny tor, ale taka zmiana myślenia może stać się wartością samą w sobie. Nie jest to jednak droga na skróty.

  ola długołęcka
 • Ćwicz przed komputerem

  Ćwicz przed komputerem

  Siedzący tryb życia nam nie sprzyja. Bolą plecy, łzawią oczy. Każda okazja jest dobra, aby znaleźć chwilę na rozciągnięcie się i odrobinę ruchu. Zacznij już dzisiaj w pracy.

  kk
 • Trzydziestolatków powrót do liceum

  Trzydziestolatków powrót do liceum

  Pomimo ustabilizowanego życia i wielu zobowiązań, część pokolenia dzisiejszych trzydziestolatków nostalgicznie ogląda się za swoją młodością. Ci, którym same wspomnienia nie wystarczają, biorą sprawy w swoje ręce i bronią ostatnich bastionów młodzieńczości. Jak? Ano na przykład tak

  ola długołęcka
 • Lista męskich przebojów - siedem przywar głównych

  Lista męskich przebojów - siedem przywar głównych

  Mężczyźni są wspaniali - nikt nie neguje tej tezy. Każda płeć ma jednak cechy, które występują dosyć powszechnie i bywają irytujące. Nawet model idealny może mieć rysy. Akceptujemy je, ale na boku, możemy się z nich pośmiać!

  ola długołęcka
 • Depresja lubi jesień

  Depresja lubi jesień

  Apatia, nieustanne przygnębienie, brak energii, senność - mogą być objawami depresji sezonowej. Psycholożka Malwina Puchalska podpowiada jak sobie poradzić ze spadkiem nastroju jesienią.

  karola kołodziejczyk
 • Kobiety zachęcają do zakupów

  Kobiety zachęcają do zakupów

  Kobiety w tradycyjnych rolach społecznych potrafią zachęcić nas do zakupów, zaś mężczyźni zachowujący się w sposób nietypowy powodują, że lepiej zapamiętujemy przekaz reklamowy. Badacze z SWPS sprawdzili, jaki wpływ na konsumentów mają wizerunki bohaterów prezentowanych w reklamie.

  kk
Więcej o:

hobby

 • Twoje hobby

  Hobby to coś, co wypełnia Ci wolny czas, dziedzina, którą się interesujesz i o której chcesz wiedzieć jak najwięcej. Dlaczego warto mieć hobby? ~ pozwala się zrelaksować, zapomnieć o kłopotach i zmartwieniach, uciec choć na chwilę w świat który znamy i lubimy ~ sprawia, że człowiek jest ciekawszy

 • Nieznane hobby gwiazd

  , tylko naprawdę jest uznanym i docenionym fotografem, który ma na swoim koncie publikacje w ''L'Uomo Vogue'', ''Harper's Baazar'', ''Vanity Fair'', ''Interwiev'' czy ''Esquire''. Co warte podkreślenia, hobby Adamsa nie jest dla niego źródłem dochodów, ani sposobem na zarabianie. Honoraria za zdjęcia zasilają

 • Książę George ma nowe hobby. Księżna Kate boi się o niego

  to, by cała trójka miała możliwie zbliżone dzieciństwo do ich rówieśników. Książe George i księżniczka Charlotte uczęszczają na dodatkowe zajęcia, które pozwalają na rozwijanie poszczególnych pasji. Jedno z hobby najstarszego syna nieco zmartwiło Kate. Chłopiec zaskoczył nieoczywistym wyborem. George postawił

 • Pokój hobby

  zbierają przecież bardzo różne przedmioty) bardzo ważne będą przeszklone i zamykane witryny. Fot. designbasics.com W przypadku pokoju, w którym będziemy chcieli uprawiać dość "głośne" hobby (domowy pokój kinowy lub domowy klub muzyczny) zaleca się wyciszenie takiego pomieszczenia. Warto na etapie