Jacek Kurski
-
Coraz więcej osób chce rozwodu kościelnego. "Skoro Kurski dostał, to dlaczego nam ma się nie udać?"
Kościelne unieważnienia małżeństw są coraz częstszą praktyką. Przypomina o tym raport Instytutu Statystycznego Kościoła Katolickiego. - Można więc powiedzieć, że papież Franciszek, wprowadzając jednoinstancyjność, zachęcił ludzi do ureguowania ich sytuacji prawnej w Kościele - komentuje adwokat kościelny Michał Poczmański.
-
Dostali rozwód kościelny po ponad 20 latach. Wcześniej błogosławił im Jan Paweł II
Byli razem 24 lata i wychowali wspólnie trójkę dzieci. Jaka jest historia pierwszego małżeństwa byłego już prezesa TVP? Niektórzy nie wiedzą, że Jacek Kurski wcześniej był mężem Moniki Mucek. Para otrzymała rozwód kościelny.
-
Kim jest pierwsza żona Jacka Kurskiego? Ich małżeństwo rozpadło się po 24 latach
Jacek i Monika Kurscy byli małżeństwem przez 24 lata. W tym czasie para doczekała się 3 dzieci. Jednak po 24 latach Kurscy zdecydowali się na rozwód. Co więcej, ich małżeństwo zostało unieważnione przez kościół.
-
Jacka Kurskiego zwolnili z TVP, ale jego żonie zaproponowali nową posadkę. Przyjęła bez zastanowienia
W poniedziałek media obiegła informacja, że Jacek Kurski nie jest już prezesem TVP. Jednak liczba Kurskich w tym miejscu musi się zgadzać, dlatego jego żona dostała od stacji propozycję. Ofertę przyjęła.
-
Znane osoby, które unieważniły ślub kościelny. Pazura starał się aż dwa razy
Rozwód kościelny, prawidłowo określany jako unieważnienie małżeństwa, jest coraz częstszą praktyką. W mediach co jakiś czas pojawiają się informacje o znanych osobach, które starają się o jego uzyskaniu lub już im to się udało. Przypominamy, które gwiazdy i politycy mają za sobą takie doświadczenia.