jagodzianki

  • 'Jagodzianka za 16 zł... Absurd! Przecież takie ceny nie są dla normalnych ludzi'

    "Jagodzianka za 16 zł... Absurd! Przecież takie ceny nie są dla normalnych ludzi"

    - Moja rodzina liczy cztery osoby: ja, mąż i dwójka dzieci. Jeśli chciałabym kupić każdemu po takiej jagodziance za 16 zł na drugie śniadanie, to zapłaciłabym 64 zł... 64 zł za cztery słodkie bułki? To jakiś żart! Mam wrażenie, że paragony grozy wchodzą na wyższy poziom - pisze nasza czytelniczka Aneta.

    redakcja
Więcej o:

jagodzianki